Mokymas

Kas yra mokymas?

Mokymas yra procesas, kurio metu jūs paruošiate savo agentus, kad jie būtų gerai pasirengę aptarnauti klientus.

Mokymo procedūra apima, kaip kalbėtis su klientais, kaip pašalinti jiems iškilusias problemas ir suteikti jiems tinkamos informacijos apie jūsų įmonės parduodamus produktus. Mokymai niekada neturėtų sustoti, nes kai agentai pradeda dirbti ir sprendžia klientų problemas, jie mokosi. Kiekvieną kartą, kai išsprendžiama nauja problema, visada galima iš jos pasimokyti. Seminarai yra geras būdas mokyti savo darbuotojus ir stebėti, kiek jie išmoko.

Frequently asked questions

Kas yra mokymas?

Mokymas yra procesas, kurio metu parengiate savo agentus atlikti savo pareigas ir būti klientų aptarnavimo komandos dalimi. Tai puikus būdas išmokti naujų įgūdžių, plėtoti komandą ir, svarbiausia, paruošti agentus atlikti savo užduotis.

 

Kodėl jūsų aptarnavimo komandos mokymas yra svarbus?

Mokymas yra svarbus, kad agentai galėtų atlikti savo užduotis tinkamu lygiu. Tai galimybė tobulėti darbuotojams ir tobulinti jų įgūdžius.

 

Kokie yra dažniausiai kiekvieno klientų aptarnavimo agento mokymo elementai?

Dažniausi klientų aptarnavimo personalo mokymo elementai yra žinios apie produktą, bendravimo įgūdžių kursai, bendravimo kalba, komunikacijos politika, sąveikos su klientais kursai, įskaitant santykius su klientais, konfliktų sprendimą ir streso valdymą.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai