Markdown

Kas yra “markdown”?

“Markdown” yra nesudėtinga žymėjimo kalba. Jos privalumas yra tas, kad ją galima nesudėtingai konvertuoti į HTML ar kitą panašią kalbą. “Markdown” dažniausiai yra naudojama formatuojant failus, internetiniuose forumuose rašant žinutes ir prie teksto pridedant vaizdinius.

Frequently asked questions

Kas yra "markdown"?

"Markdown" yra nesudėtinga žymėjimo kalba. Ji naudojama prie tekstinių dokumentų pridedant formatavimo elementus. Tai yra viena iš populiariausių žymėjimo kalbų pasaulyje. Kurdami "Markdown" eilutę, jūs pridedate "Markdown" sintaksę prie savo teksto, kad nurodyti, kurie žodžiai ir frazės turėtų atrodyti skirtingai.

 

Kokios yra "markdown" naudos?

Pagrindinis "Markdown" privalumas yra tai, kad priešingai, nei WYSIWYG redaktorius, jame nereikalaujama spausti mygtukus, norint pasiekti pageidaujamą formatavimą. Be to, jis nėra apribotas programinės įrangos kūrėjų suteiktu dizainu. "Markdown" galima praplėsti pritaikant jums tinkančias papildomas funkcijas. Ji puikiai veikia su nesudėtingais puslapiais ir dokumentais, kurie nebus naudojami daugelyje vietų.

 

Ar "markdown" yra naudojama LiveAgent?

"Markdown" yra naudojamas LiveAgent. Dėl to, LiveAgent vartotojai gali tinkamai į tekstą pridėti formatavimo elementus. 

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai