Leidimai

Kas yra leidimai?

Naudodami leidimus jūs galite valdyti agentų ir komandos narių turimas prieigas. Suteikite jiems tik tuos leidimus, kurie yra svarbūs jų darbo atlikimui ir apribokite su darbu nesusijusių sričių įtaką. Leidimai yra paskirstomi su pareigomis.

Frequently asked questions

Kas yra leidimai?

Leidimai suteikia jums galimybę valdyti savo komandos prieigą. Jūs galite jiems suteikti tinkamus leidimus. Jie tiesiogiai priskiriami konkrečioms pareigoms.

 

Kokiu tikslu yra naudojami leidimai?

Leidimai jus įgalina sistemoje atlikti konkrečias užduotis. Priklausomai nuo to, kokiose pareigose sistemoje jūs dirbate, tai yra jūsų teisės. Kai kuriose pareigose gali būti taikomi riboti leidimai, tuo tarpu kitose pareigose būna nustatyti leidimai be apribojimų.

 

Kaip LiveAgent galite gauti prieigą prie leidimų?

LiveAgent leidimai yra artimai susiję su pareigomis, kurias galima paskirstyti sistemoje. Agentas turi labiausiai apribotas teises, administratorius turi plačiausias teises, o savininkas turi prieigą prie mokėjimo funkcijų, kurių neužtikrina administratoriaus teisės.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai