Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Kontaktas

Kas yra kontaktas?

Gaukite informaciją apie savo klientus nuo pagrindinės kontaktinės informacijos, kalbos nuostatų iki bet kokių klientų duomenų, užfiksuotų naudotojo laukuose. Kiekvieną kartą, kai kas nors su jumis susisiekia, „LiveAgent“ sukuriamas naujas kontaktas. Taip pat galite išplėsti kontaktinę informaciją tinkintais laukais.


DUK

Kas yra kontaktas?

Kontaktas – tai informacija apie klientus, besikreipiančius į klientų aptarnavimo centrą. Jame pateikiami pagrindiniai kontaktiniai duomenys, kalbos pasirinkimai ir kiti formoje surinkti klientų duomenys. Kontaktas sukuriamas kiekvieną kartą, kai naujas klientas susisiekia su agentu.

Ar „LiveAgent“ automatiškai sukuria kontaktus?

„LiveAgent“ automatiškai sukuria naują kontaktą kiekvieną kartą, kai naujas klientas susisiekia su agentu. Žinoma, duomenis, kurie įkeliami automatiškai, galima užpildyti rankiniu būdu ir pridėti išsamios informacijos apie klientą.

Kas yra pagrindinė kontaktinė informacija?

Pagrindinė kontaktinė informacija yra vartotojo vardas, kontaktinė informacija, pvz., el. paštas arba telefono numeris, taip pat kalbos nuostatos. Kontaktų dėka galite nesunkiai pažinti klientą, kuris kreipiasi į įmonę. Tai taip pat palengvina kliento ir agento bendravimą.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai