Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Komplimentai

Kas yra komplimentai?

Skundai ir komplimentai yra puikus būdas išreikšti jausmus apie įmonės produktus ar paslaugas. Komplimentai yra priešingybė skundams. Komplimentų gavimas iš klientų yra gera motyvacija klientų aptarnavimo personalui bei vadovams, ir ji nusako, kad klientas buvo iš tiesų patenkintas. Tačiau svarbu nuolat atnaujinti įgūdžius, technologijas ir žinias.

Komplimentai

DUK

Kas yra komplimentai?

Komplimentai yra klientų pagyros, kurias įmonėms gali gauti, kai klientai yra patenkinti, pavyzdžiui, dėl klientų aptarnavimo. Jei teikia aukščiausio lygio paslaugas, yra didelė tikimybė, kad sulauksite klientų teigiamos reakcijos. Tai yra geriausias atsiliepimas iš jūsų klientų.

Kaip klientai suteikia komplimentus?

Klientai gali turėti keletą būdų, kaip suteikti komplimentus. Priklausomai nuo bendravimo kanalo, įmonės veiklos, klientas gali pavyzdžiui palikti "Googe" ar "Facebook" atsiliepimą, parašyti tiesioginį laišką klientų aptarnavimui, parašyti pokalbyje ar telefonu.

Kaip klientų aptarnavimo agentas turėtų reaguoti į komplimentus?

Geri atsakymai į komplimentus yra pirminė padėka klientui. Tai yra pirmasis žingsnis, priverčiantis klientą pasijausti dar dėkingesniu. Tokiam klientui visad galite pasiūlyti nuolaidą, dovaną ar nuolatinę naudą.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai