Komplimentai

Kas yra komplimentai?

Skundai ir komplimentai yra puikus būdas išreikšti jausmus apie įmonės produktus ar paslaugas. Komplimentai yra priešingybė skundams. Komplimentų gavimas iš klientų yra gera motyvacija klientų aptarnavimo personalui bei vadovams, ir ji nusako, kad klientas buvo iš tiesų patenkintas. Tačiau svarbu nuolat atnaujinti įgūdžius, technologijas ir žinias.

LiveAgent komplimentų reitingai

Frequently asked questions

Kas yra komplimentai?

Komplimentai yra klientų pagyros, kurias įmonėms gali gauti, kai klientai yra patenkinti, pavyzdžiui, dėl klientų aptarnavimo. Jei teikia aukščiausio lygio paslaugas, yra didelė tikimybė, kad sulauksite klientų teigiamos reakcijos. Tai yra geriausias atsiliepimas iš jūsų klientų.

Kaip klientai suteikia komplimentus?

Klientai gali turėti keletą būdų, kaip suteikti komplimentus. Priklausomai nuo bendravimo kanalo, įmonės veiklos, klientas gali pavyzdžiui palikti "Googe" ar "Facebook" atsiliepimą, parašyti tiesioginį laišką klientų aptarnavimui, parašyti pokalbyje ar telefonu.

Kaip klientų aptarnavimo agentas turėtų reaguoti į komplimentus?

Geri atsakymai į komplimentus yra pirminė padėka klientui. Tai yra pirmasis žingsnis, priverčiantis klientą pasijausti dar dėkingesniu. Tokiam klientui visad galite pasiūlyti nuolaidą, dovaną ar nuolatinę naudą.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai