Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Komentaras

Kas yra komentaras?

Biliete užfiksuotas bendravimas apima ir komentarus. Komentarų įrašus atlieka klientų atstovai ir klientai. Komentarai gali būti privatūs, kuriuos gali matyti tik klientų aptarnavimo personalas ir vieši. Norėdami publikuoti komentarą, klientai turi jį sukurti ir paspausti “Siųsti” mygtuką. Tai yra taip nesudėtinga ir paprasta.

LiveAgent administratoriai bilietuose gali peržiūrėti visus agentų vertinimus ir komentarus iš klientų. Agentai gali peržiūrėti tik savo pačių vertinimus ir komentarus.

Komentaras
Agentų reitingavimas

DUK

Kas yra komentaras?

Komentaras yra sudarytas iš įrašų, kuriuos pateikia klientų atstovai arba patys klientai. Jie pridedami prie pranešimų kaip komentarai. Jie gali būti privatūs - kai juos mato tik klientų aptarnavimo agentai, ir vieši.

Kas gali rašyti komentarus?

Komentarus gali rašyti klientų atstovai ir patys klientai. Jie gali būti rodomi tik klientų aptarnavimo tarnyboje (kai yra privatūs) arba viešai. Norėdamas paviešinti komentarą, klientas turi jį parašyti ir paspausti "siųsti".

Kur LiveAgent yra saugomi komentarai?

LiveAgent komentarai yra saugomi bilietuose. Administratoriai gali peržiūrėti visus agentų reitingavimus ir komentarus. Agentas turi prieigą tik prie savo paties vertinimo ir komentarų.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai