Komandos lyderis

Kas yra komandos lyderis?

Komandos lyderis yra asmuo, atsakingas už komandą. Klientų aptarnavimo srityje komandos lyderiai dažniausiai vadovauja 5-10 agentų komandoms. Jie yra atsakingi už kasdienes užduotis ir užtikrina, kad komanda išliktų susikoncentravusi, o klientai būtų patenkinti.

„LiveAgent“ komandos lyderiui paprastai priskiriamas administratoriaus vaidmuo, kad galėtų pasiekti ataskaitas, sąrankas ir konfigūracijas.

Frequently asked questions

Kas yra komandos lyderis?

Komandos lyderis teikia pagalbą agentų komandai, dalinasi savo žiniomis, rūpinasi komandos tobulėjimu, darbo komfortu, prižiūri darbuotojų veiklą. Jis taip pat yra asmuo, kuris vadovauja komandai ir nustato prioritetus komandos užduotims. 

 

Kokios yra komandos lyderio pareigos?

Komandos lyderis pirmiausia turėtų palaikyti komandą jos darbe. Jis turėtų mokyti siekti tikslų ir lavinti įgūdžius, reikalingus dirbti konkrečiose pareigose. Jis turėtų akcentuoti stipriąsias komandos puses ir padėti taisyti trūkumus. Lyderis apibrėžia komandos tikslus ir įvertina progresą, o taip pat turėtų išspręsti konfliktus. Jis taip pat turėtų organizuoti bendrus susitikimus ir kitas komandines iniciatyvas.

 

Ar „LiveAgent“ programinėje įrangoje galima pasirinkti komandos lyderį?

„LiveAgent“ programoje komandos lyderis gali būti paskirtas administratoriumi. Tada jis turi prieigą prie visų agento bilietų.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai