Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Klientų stebėjimo programinė įranga

Kas yra klientų stebėjimo programinė įranga?

Klientų stebėjimo programinė įranga prisideda prie jūsų įmonės funkcionavimo. Naudodami šią programinę įrangą išsaugote visus duomenis ir juos galite rasti bet kada, kai jums jų prireiks. Jei kas nors norėjo pirkti, bet nusprendė palaukti, galite gauti visus savo pokalbių ar telefono skambučių įrašus, kai klientas vėl parodys susidomėjimą. Stebėjimo sistema leidžia įtraukti pastabų ir padeda pažinti klientą.

DUK

Kaip apibrėžti klientų stebėjimo programinę įrangą?

Klientų stebėjimo programinė įranga yra sistema, leidžianti sužinoti visą santykių su klientais istoriją. Ten saugomi visi klientų kontaktiniai taškai ir aptariamos temos. Tai padeda nustatyti bet kokias problemas, kurias klientas gali turėti jūsų įmonėje, taip pat palaiko telefono skambučių ir žinučių tinkinimą.

Kokie yra klientų stebėjimo programinės įrangos principai?

Klientų stebėjimo programinė įranga turėtų įrašyti klientų kontaktų istoriją ir klientų veiksmus, kurių buvo imtasi. Dėl to klientų aptarnavimo tarnyba turi galimybę analizuoti klientų elgesį. Tai padeda gerinti klientų aptarnavimą, organizacijos veiklą ir formuoti organizacijos įvaizdį.

Kokius įrankius reikia naudoti norint suteikti geriausią klientų aptarnavimą per programinę įrangą?

„LiveAgent“ yra puikus sprendimas. Jo dėka galite rinkti informaciją apie savo klientus ir jų veiklą savo parduotuvėje bei sąveiką su klientų aptarnavimo tarnyba. Jis taip pat leidžia pridėti pastabų prie pokalbių ir bendrauti su klientu.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai