Klientų patirtis

Kas yra kliento patirtis?

Visi klientų santykiai su įmone ir jos paslaugomis/produktais yra vadinami klientų patirtimi, arba kitaip tariant, KP. Ji prasideda iš karto klientui pradėjus bendrauti su įmone.

KP yra efektyvios, naudingos ir malonios patirties teikimas. Pagrindinis veiksnys yra jos teikimas kiekvienam klientui, kiekvieną kartą. Viskas turi būti nukreipta į klientų lūkesčių viršijimą, pagalbos jiems teikimą ir rūpestį. Tai lyg partnerystė, kur kiekviena patirtis daro įtaką. Investuokite į KP ir ji padidins pardavimus bei pajamas.

Every contact we have with the customer influences whether they will come back. We have to be great every time or we'll lose them.

Author Kevin Stritz

Kokia yra geros klientų patirties nauda?

  • lojalūs klientai
  • nauji klientai
  • didesnės pajamos
  • klientų įsitraukimas
  • klientų išlaikymas

Kuo svarbi klientų patirtis?

Remiantis “Harvard Business Reviews”, klientų patirtis dar niekada nebuvo tokia svarbi. Studija teigia, kad klientai, turėję gerą KP, yra linkę išleisti 140% daugiau, palyginus su klientais, turėjusiais blogą KP. Ilguoju laikotarpiu yra pigiau investuoti į jūsų verslo KP. Priežastis yra ta, kad nepatenkinti klientai reikalauja daugiau laiko, sprendžiant jų nepasitenkinimą.

Dar vienas veiksnys, paminėtas “Harvard business reviews” studijoje buvo klientų lojalumas. Jis parodė, kad gera KP suteikia 74% galimybę išlaikyti klientą kitais metais. Tuo tarpu prasta KP palieka tik 43% galimybę išlaikyti klientą sekančiais metais.

Kaip pagerinti savo KP, naudojant klientų aptarnavimo programinę įrangą?

Klientų aptarnavimo programinė įranga, tokia kaip LiveAgent, teikia greitą ir efektyvų bendravimą su klientais. Klientų atstovai gali dirbti su viena programine įranga. LiveAgent suteikia galimybę bendrauti su klientais iš kelių kanalų.

LiveAgent Funkcijos pagerinančios KP:

Sužinoti daugiau apie visas LiveAgent Funkcijas.

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer experience with a 14-day free trial right away!

Frequently asked questions

Ką reiškia terminas klientų patirtis?

Kliento patirtis (arba KP) siejasi su visu bendravimu tarp kliento ir bendrovės. Ji apima patirtį, susijusią su technine puse ir, pavyzdžiui, su patirtimi bendraujant su prekės ženklu, pavyzdžiui, klientų aptarnavimo atstovais.

Kokie yra klientų patirties ramsčiai?

Yra keturi pagrindiniai klientų patirties ramsčiai. Pirmasis iš jų yra suasmeninimas, kuris visą dėmesį skiria į emocinio ryšio su klientu užmezgimą. Sekantis ramstis yra sąžiningumas, paremtas abipusiu pasitikėjimu ir patikimumu. trečiasis ramstis yra lūkesčiai. Šio ramsčio esmė yra žinoti klientų lūkesčius ir ką atlikti, kad juos įgyvendintumėte. Dar viena pamatinė vertybė yra atsakomybė, už problemos sprendimo suradimą. Dar vienas esminis dalykas yra kaip įmanoma labiau supaprastinti klientų aptarnavimą, kad klientui reikėtų skirti kuo mažiau laiko ir pastangų. Paskutinis ramstis yra empatija, pavyzdžiui individualių santykių su klientais kūrimas, remiantis esama situacija.

Kaip pagerinti klientų ptirtį?

Siekiant pagerinti kliento patirtį, pirmiausiai turėtumėte suprasti klientą ir įsijautus į jo situaciją savęs paklausti: ką mes galime pakeisti, kad pagerintume kliento padėtį? Vienodai svarbus punktas yra puikaus klientų aptarnavimo teikimas, kuris suteikia galimybę efektyviai spręsti kliento problemas ir juos išklausyti realiuoju laiku. Pasitikėjimas nuolatinių klientų atsiliepimais yra būdas, kaip pagerinti savo klientų patirtį.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai