Klientų pasitenkinimas

Kas yra klientų pasitenkinimas?

Klientų pasitenkinimas yra pasitenkinimo produktais, paslaugomis ar klientų aptarnavimu intensyvumas arba laipsnis. Tai situacija, kai klientas yra patenkintas įmone. Klientų pasitenkinimas parodo, ar buvo patenkinti kliento lūkesčiai, ar ne.

Kai įmonė padidina klientų pasitenkinimą, ji gali sumažinti išlaidas ir padidinti pardavimus. Laimingas klientas dažnai rekomenduoja įmonę savo draugams, šeimai ar kolegoms ir tai pritraukia naujų potencialių klientų. Įmonė gali padidinti pasitenkinimą teikdama kokybiškus produktus, paslaugas ir klientų aptarnavimą, o taip pat kainomis ar gera parduotuvės atmosfera. Tačiau yra ir daugybė kitų būdų.

Kas yra klientų pasitenkinimas?
Vektorinė klientų atsiliepimų koncepcija – ranka pažymėtas puikus įvertinimas apklausoje

Frequently asked questions

Kas yra klientų pasitenkinimas?

Klientų pasitenkinimas – tai klientų pasitenkinimo įsigytu produktu ar paslauga arba klientų aptarnavimo laipsnis. Tai atspindi, ar buvo patenkinti kliento lūkesčiai ir poreikiai.

Kaip išmatuoti klientų pasitenkinimą?

Klientų pasitenkinimą galima išmatuoti keliais būdais. Tai gali būti klientų pasitenkinimo rezultatas, kurio dėka gausime atsakymus į klausimą, ar klientai patenkinti klientų aptarnavimu. Taip pat galite ištirti klientų pastangų balą, kuris parodo, kiek pastangų klientas turi įdėti, kad susisiektų su klientų aptarnavimo tarnyba. Kita galimybė yra apklausos su išsamiais klausimais, kurie klientams siunčiami per programėlę, pasibaigus paslaugos teikimui, el. paštu arba tiesioginio pokalbio metu.

Kaip pagerinti klientų pasitenkinimą?

Norėdami pagerinti klientų pasitenkinimą, užtikrinkite, kad klientų aptarnavimas yra kuo aukštesnio lygio. Klientas turi jausti, jog tai svarbu jūsų prekės ženklui. Taip pat stenkitės suprasti klientą ir jo sprendimus bei reaguoti į jo poreikius. Taip pat turėtumėte pasirūpinti kliento patirtimi, kad jūsų klientas pirkimo procesą galėtų atlikti lengviausiu ir intuityviu būdu.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai