Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Klientų duomenų bazė

Kas yra klientų duomenų bazė?

Saugokite visą informaciją ir duomenis apie klientus „LiveAgent“ klientų duomenų bazėje. Galite saugoti pagrindinę kontaktinę informaciją, pvz., telefono numerį, el. pašto adresą, įmonės adresą ar kalbos nuostatas ir dar daugiau. Sužinokite, ko prašo įmonės, ir išsaugokite šią informaciją. Šioje duomenų bazėje taip pat galite matyti ankstesnius klientų aptarnavimo pokalbius.

Klientų duomenų bazė
Klientų duomenų bazė

DUK

Kas yra klientų duomenų bazė?

Klientų duomenų bazė yra vieta „LiveAgent“ programoje, kurioje galite saugoti visą informaciją ir klientų duomenis. Tai gali būti pagrindinė informacija, pvz., telefono numeris, el. pašto adresas bei išsamesnė ir asmeninė informacija.

Ar jūsų įmonei svarbu turėti klientų duomenų bazę?

Klientų bazė yra svarbi jūsų verslui, nes ji rodo informaciją apie žmones, kurie bendrauja su jūsų įmone ir domisi jūsų teikiamomis paslaugomis arba jūsų siūlomais produktais. Dėl to galite, pavyzdžiui, aiškiau apibrėžti savo tikslinę grupę.

Kaip sutvarkyti klientų duomenų bazę?

Kaip tvarkysite savo klientų bazę, priklauso nuo jūsų. Ten galite rinkti tik pagrindinę kontaktinę informaciją, t.y. vardą ir pavardę, el. paštą, telefono numerį, adresą, kalbą, tačiau taip pat galite surinkti išsamesnės informacijos, kuri jums gali būti naudinga.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai