Klientų aptarnavimo el. paštas

Kas yra klientų aptarnavimo el. paštas?

Klientų aptarnavimo paštas yra vienas iš komunikacijos kanalų tipų. Bendravimas klientų aptarnavimo paštu nevyksta realiuoju laiku. Norint pradėti bendravimą, nebūtina dalyvauti abiem pusėms. Pranešimai beveik akimirksniu pasiekia gavėją.

Klientų aptarnavimo paštu klientų atstovai bando pašalinti bet kokias klientų problemas, iškilusias dėl produktų ar paslaugų. Tai taip pat yra svarbus verslo įrankis. Kiekvienas el. laiškas turi būti parašytas asmeniškai.

Frequently asked questions

Kas yra klientų aptarnavimo el. paštas?

Klientų aptarnavimo el. laiškai yra rašytinės komunikacijos su klientais būdas. Jų tikslas – išspręsti konkrečią kliento problemą. Svarbu, kad klientų aptarnavimo el. pašto adresas būtų lengvai pasiekiamas kiekvienam klientui, o atsakymas būtų gautas ne vėliau kaip per 24 valandas.

Ar galima siųsti klientų aptarnavimo el. laišką per „LiveAgent“?

Žinoma, „LiveAgent“ siūlo galimybę siųsti el. laiškus. Tai viena iš pagrindinių bendravimo tarp kliento ir klientų aptarnavimo komandos formų. Įsitikinkite, kad jūsų paslauga šiuo kanalu yra kuo veiksmingesnė, ir siųskite reikalingus pranešimus, kurie padės išspręsti problemą.

Kur „LiveAgent“ rasti klientų aptarnavimo el. laiškų šablonų?

„LiveAgent“ programoje el. laiškų šablonų rasite apsilankę skiltyje „Konfigūracija“. Tada turite pasirinkti skirtuką „El. paštas“. Pasirinkę „Agento šablonai“, rasite galimus šablonus.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai