Išbandyti

Juodasis sąrašas

Kas yra juodasis sąrašas?

Juodajame sąraše yra įtraukti iš konkrečių el. pašto adresų ir domenų siunčiami laiškai. Jis teikiamas kartu su baltuoju sąrašu, kuriame blokuojamas visas el. pašto domenas, išskyrus kelis to paties domeno el. pašto adresus.

Jei darbuotojui kyla įtarimas dėl el. pašto adreso kenkėjiškumo ar nesąžiningumo, darbuotojas jį gali užblokuoti ir įtraukti domeną į juodąjį sąrašą. El. pašto adresus galima atblokuoti ir juos atgal įtraukti į baltąjį sąrašą arba pašalinti iš juodojo sąrašo. Dažniausiai į juodajį sąrašą įtraukiami tie el. pašto adresai, kuriais naudojantis bndoma sukčiauti ar siųsti šlamštą.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kas yra juodasis sąrašas?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Juodasis sąrašas yra asmenų sąrašas, į kurį įtraukiami visi juodąjį sąrašą sudarančiai organizacijai ar asmeniui nepriimtini asmenys. Į juodąjį sąrašą įtrauktas asmuo (ar organizacija) laikomas asmeniu, kuris padarė nepriimtiną dalyką, todėl klientų aptarnavimas gali būti nesuteiktas.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip LiveAgent pasiekti juodąjį sąrašą?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Bet kuris skydelyje dirbantis agentas turi prieigą prie LiveAgent juodojo sąrašo. Dėl to, jie turi prieigą prie el. laiškų ir domenų sąrašo. ” } }] }

FAQ

Kas yra juodasis sąrašas?

Juodasis sąrašas yra asmenų sąrašas, į kurį įtraukiami visi juodąjį sąrašą sudarančiai organizacijai ar asmeniui nepriimtini asmenys. Į juodąjį sąrašą įtrauktas asmuo (ar organizacija) laikomas asmeniu, kuris padarė nepriimtiną dalyką, todėl klientų aptarnavimas gali būti nesuteiktas.

Kaip LiveAgent pasiekti juodąjį sąrašą?

Bet kuris skydelyje dirbantis agentas turi prieigą prie LiveAgent juodojo sąrašo. Dėl to, jie turi prieigą prie IP adresų blokavimo.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai