IT aptarnavimas

Kas yra techninė pagalba?

Yra daug klientų aptarnavimo tipų. Vienas iš jų – IT aptarnavimas, dar vadinamas techniniu aptarnavimu, kuris yra techninė pagalba klientams. Ją teikia gerai kvalifikuoti kompiuterijos ekspertai. Įmonės gali samdyti savo IT aptarnavimo atstovus arba sudaryti sutartį su kita IT aptarnavimo įmone.

Pagrindinės IT aptarnavimo rūšys yra blokinės valandos, valdomos paslaugos, laikas ir medžiagos (angl. dar vadinama „Call in“). Laikas ir medžiagos yra labai paplitusi aptarnavimo rūšis, kai klientai moka už medžiagas ir techninio darbuotojo įkainį. Blokinių valandų atveju klientai moka už tam tikrą laiką (valandas), kuriuo gali naudotis.

Frequently asked questions

Ką reiškia IT aptarnavimas?

IT aptarnavimas – tai pagalba informacinių technologijų srityje. Paprastai tai susiję su stacionariais ar nešiojamaisiais kompiuteriais, programine įranga ir taikomosiomis programomis. IT aptarnavimas skirtas tiesioginei techninei pagalbai teikti.

 

Kokie yra IT aptarnavimo elementai?

Yra daug IT aptarnavimo elementų. Pirmajam iš jų gali priklausyti tarpusavyje susiję paslaugų aptarnavimo procesai, kurių tikslai skiriasi priklausomai nuo to, su kokia paslaugų teikimo sritimi jie susiję. Kitas elementas – automatizuotas konfigūracijos valdymas, kuris leidžia palaikyti informaciją apie visoje IT infrastruktūroje esančių įrenginių ir taikomųjų programų būklę ir galimybę palaikyti kelias IT operacijas. Trečiasis elementas – galimybė rinkti duomenis, leidžianti rinkti vietinę informaciją ir siųsti ją į centrinę saugyklą. 

 

Kokia yra IT aptarnavimo nauda?

IT aptarnavimo nauda yra mažesnės veiklos sąnaudos, taip pat mažesnės darbo sąnaudos, geresnė orientacija į verslą, mažesnė veiklos rizika. Jis taip pat leidžia vystyti išteklius, didina klientų aptarnavimo ir kylančių problemų sprendimo efektyvumą, taip pat klientų aptarnavimo veiksmingumą.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai