Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Įmonė

Kas yra įmonė?

Įmonė yra LiveAgent sukurta kontaktų grupė. Šie kontaktai yra žmonės iš vienos įmonės. Kiekvienas kontaktas priklauso tik vienai grupei. Ši funkcija suteikia daug naudų ir privalumų. Jūs galite nesudėtingai valdyti darbo srautus ar tvarkyti kontaktus ir grupes. Be to, galite stebėti, kokias užklausas jie pateikia. Tos pačios įmonės grupės žmonių bilietai yra vienas su kitu susiję.

Sužinokite daugiau apie tai ir susikurkite savo Įmones LiveAgent.

Įmonės

DUK

Kas yra įmonė?

Įmonė yra kontaktų grupė, kurią galite susikurti LiveAgent. Ji turi savo pavadinimą, nes tai yra tos pačios įmonės žmonių grupė. Tai palengvina informacijos srautą ir darbo organizavimą.

Kokius privalumus suteikia įmonės funkcija?

Naudodami įmonės funkciją, jūs sugrupuojate įmonės kontaktus į vieną vietą. Jūs galite lengvai valdyti informacijos srautą tarp darbuotojų, tvarkyti kontaktus ir grupes ir palenkvinti darbą. Tai taip pat suteikia galimybę stebėti kolegų darbą.

Kaip LiveAgent pridėti įmonės kontaktus ir kaip juos tvarkyti?

Norėdami prie įmonės pridėti kontaktus, LiveAgent skydelyje pasirinkite Klientai ir Įmonės parinktį. Naudodami "Sukurti" parinktį, į pasirinktą įmonę jūs galite pridėti contaktus. Informacija, kurią ten galite rasti apima informaciją apie įmonę, jos pavadinimą, profilio nuotrauką, el. pašto adresą, telefono numerį.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai