Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Į klientus orientuota rinkodaros strategija

Kas yra į klientus orientuota rinkodaros strategija?

Į klientus orientuotą rinkodaros strategiją motyvuoja klientų lūkesčiai. Įmonės turi tinkamai parengti šią strategiją, nes joje atsispindi misijos teiginiai ir ateities tikslai. Strategiją kuria vyresnioji vadovybė.

Strategijoje minimas rinkodaros veiksmų ir priemonių derinys dažnai turi ilgalaikį poveikį. Šie veiksmai yra skirti suteikti daug naudos klientams ir sukurti efektyvius bei lojalius santykius su klientais. Strategija turi didinti pasitenkinimą ir lojalumą, o tada įmonės gali išmatuoti klientų pasitenkinimą ir įvertinti strategijos poveikį.

DUK

Koks yra į klientą orientuotos rinkodaros strategijos apibrėžimas?

Į klientą orientuota rinkodaros strategija yra tam tikros įmonės rinkodaros veiklos strategija, kurios pagrindinis tikslas yra patenkinti klientų lūkesčius ir poreikius. Tokio tipo strategijoje turėtų būti nurodytos tikslios gairės ir tikslai, kuriuos organizacija nori pasiekti.

Kaip sukurti į klientus orientuotą rinkodaros strategiją?

Norėdami sukurti į klientus orientuotą rinkodaros strategiją, pirmiausia turite apibrėžti tikslą, kurį norite pasiekti kaip organizacija. Šiuo atveju tai bus tikslas, susijęs su kliento poreikių ir lūkesčių įgyvendinimu. Atlikdami kitus veiksmus nustatykite, kokios rinkodaros turite imtis, kad pasiektumėte tikslą.

Ar jūsų verslui reikia į klientus orientuotos rinkodaros strategijos?

Kiekvienam verslui reikia į klientus orientuotos rinkodaros strategijos. Tada yra žinoma, kokius žingsnius įmonė turėtų žengti rinkodaros srityje, kad patenkintų kliento poreikius ir atitiktų lūkesčius. Strategija apibrėžia veiksmus ir leidžia reguliariai analizuoti, ar esame arti norimo tikslo.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai