Dinaminis turinys

Kas yra dinaminis turinys?

Svetainės turinys, kuris dažnai keičiasi pagal žiūrinčiojo poreikius, yra žinomas kaip dinaminis turinys.

Kai klientas pateikia bet kokią užklausą tinklalapyje, programa veikia taip, kad sugeneruotas ir ekrane rodomas turinys būtų pagrįstas kliento pageidavimais. Tai padeda klientui gauti gerą patirtį.

Visi ankstesni to paties kliento apsilankymai gali padėti pakeisti turinį, kurį vartotojas norėtų matyti. Tai labai naudinga kaip kalbos palaikymo sistema, nes turinys automatiškai pasikeičia į jį matančio kliento kalbą.

Frequently asked questions

Kas yra dinaminis turinys?

Dinaminis turinys – tai visas interneto ir skaitmeninis turinys, kuris keičiasi priklausomai nuo to, kokius duomenis turime, taip pat nuo naudotojo elgesio ir pageidavimų. Jis gali būti publikuojamas teksto, vaizdo, garso ar mišrios formos. Tuo remiantis „YouTube“ algoritmai pateikia medžiagą pagal naudotojo pageidavimus.

Ar klientai vertina dinamišką turinį?

Klientai vertina dinamišką turinį, nes mano, kad turinys yra pritaikytas jų pomėgiams ir pageidavimams ir skirtas būtent jiems. Dauguma socialinių tinklų veikia šiuo principu, tačiau toks turinys taip pat rodomas svetainėse arba klientų aptarnavimo skyriuje.

Ar galima naudoti dinaminį turinį „LiveAgent“?

„LiveAgent“ galite naudoti dinaminį turinį. Tada jis keičiasi priklausomai nuo žiūrovo poreikių. Atrinkti turinį padeda ankstesni kliento apsilankymai svetainėje. Puikiai veikia kalbos palaikymo sistema, nes turinys pakeičiamas į svetainėje naršančio kliento kalbą.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai