Dabartinis naudotojas

Kas yra dabartinis naudotojas?

Paskutinis agentas, atnaujinęs bilietą, taip pat vadinamas dabartiniu naudotoju. Gali būti, kad dabartinis naudotojas nėra tas pats kliento atstovas, kuriam anksčiau buvo priskirtas bilietas. Kai bilietas atnaujinamas, dabartinis vartotojas taip pat pasikeičia.

Frequently asked questions

Ką reiškia žodis dabartinis naudotojas?

Dabartinis naudotojas yra agentas, kuris paskutinį kartą atnaujino bilietą. Tai nebūtinai turi būti agentas, kuris yra priskirtas bilietui. Kai bilietą atnaujina kitas agentas, dabartinis naudotojas pasikeičia.

Kaip galite patikrinti dabartinį naudotoją „LiveAgent“?

Jei norite patikrinti, kas yra dabartinis tam tikro bilieto naudotojas, eikite į „LiveAgent“ prietaisų skydelį. Ten, šalia atskirų bilietų sąrašo, rasite informaciją apie esamus naudotojus. Galite reguliariai sekti istoriją.

Ar galima redaguoti dabartinius naudotojus „LiveAgent“ programoje?

Jei turite prieigą prie nurodyto bilieto ir galite jį redaguoti, galite pakeisti esamą naudotoją. Kai redaguojate nurodytą bilietą, tampate dabartiniu vartotoju. Ši funkcija padeda nustatyti, kas atliko paskutinius bilieto pakeitimus.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai