Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

CRM sistema

Kas yra CRM sistemos?

CRM sistema yra programinės įrangos aplikacijų rinkinys, suteikiantis galimybę naudotojams dokumentuoti ir valdyti klientų informaciją. Ji suteikia galimybę darbuotojams iš skirtingų deprtamentų peržiūrėti informaciją. Informacija yra surenkama iš el. pašto, svetainių, skambučių centrų ir kitų šaltinių.

Pagrindiniai CRM sistemų tipai yra Analitinė, Bendradarbiavimo ir Operatyvinė. Pagrindinis operatyvinės sistemos tikslas yra pritraukti potencialius klientus, paversti juos į kontaktus, tuomet patalpinti svarbią informaciją ir teikti aptarnavimą. Analitinės sistemos analizuoja informaciją ir apsprendžia organizacijos būseną, bei ieško geriausių klientų aptarnavimo būdų. Bendradarbiavimo sistema leidžia pasidalinti informacija su kitomis komandomis ar verslo vienetais.

CRM sistema
Klientų Santykių Valdymas – vector iliustracija

DUK

Kas yra CRM sistema?

CRM sistema yra technologija, kuri yra naudojama valdyti įmonės santykius ir sąveiką su klientais ir potencialiais klientais. Pagrindinis jos tikslas yra remti įmonės veiklą, kurios dėka ji galės gauti didesnį pleną ir pagerinti įmonės procesus.

Kiek kainuoja CRM sistema?

Standartiškai, CRM taiko mėnesinį mokestį už naudotoją. Kaina priklauso nuo to, kiek žmonių dirba jūsų komandoje, atliekančių kasdienes užduotis. Paketai taip pat skirtingi: bazinis paketas, kuris teikia pagrindines valdymo funkcijas ir išplėstinis paketas, turintis platesnį funkcionalumą.

Kaip įmonės naudoja CRM sistemas?

CRM sistemas naudoja smulkios įmonės, vidutinio dydžio bendrovės ir didelės korporacijos. Nesvarbu, kokio dydžio yra įmonė, CRM sistemas naudoti verta, nes jos pagerina ir automatizuoja veiklą, kuri pavirsta į pelną.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai