Bilieto forma

Kas yra bilieto forma?

Bilieto forma yra tai, ką mes „liveagent“ programoje vadiname kontaktine forma. Ji naudojama kaip įterptasis valdiklis arba iššokantis valdiklis, kad klientai galėtų susisiekti su jūsų klientų aptarnavimo tarnyba. Priežastis, kodėl tiek daug įmonių renkasi kontaktines formas, o ne tiesioginius el. laiškus, yra ta, kad jos galima gauti papildomos informacijos, reikalingos rūšiuoti gaunamus bilietus. Su kontaktine forma galite naudoti išskleidžiamuosius meniu arba privalomus laukus, kad surinktumėte daugiau informacijos iš klientų prieš jiems pateikdami užklausas.

LiveAgent contact form

Frequently asked questions

Kas yra bilieto forma?

Bilieto forma yra iš anksto nustatytų užklausų laukų rinkinys, skirtas konkrečiai paslaugos užklausai, t. y. kontaktinei formai. Ji dažniausiai naudojama kaip integruotas valdiklis arba iššokantis valdiklis, kai klientas užeina į konkretų puslapį. 

 

Kokie yra bilieto formos naudojimo pranašumai?

Bilieto formos gali būti sukurtos daugeliui paslaugų užklausų tipų. Jos leidžia įvesti atskirą turinį. Be to, jose pateikiama informacija apie konkretaus tipo paslaugų užklausą. Dažnai yra išskleidžiamųjų meniu arba privalomų laukų, leidžiančių pasirinkti konkrečias kategorijas

 

Kur savo svetainėje galite patalpinti bilieto formą?

Paraiškos formą galite patalpinti bet kurioje savo svetainės vietoje. Geriausia vieta yra ten, iš kurios klientai dažniausiai kreipiasi pagalbos. Svarbu, kad ji būtų aiškiai matoma ir lengvai pasiekiama.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai