Bendruomenė

Kas yra bendruomenė?

Bendruomenė – tai klientų ir klientų atstovų grupė. Jie bendradarbiauja dalindamiesi idėjomis, problemomis, užklausomis ir informacija. Kai reikia, bendruomenės nariai padeda vieni kitiems ir atsako į vienas kito klausimus.

Sukurkite savo bendruomenę „LiveAgent“ programoje. Sužinokite daugiau apie forumą.

Frequently asked questions

Kas yra bendruomenė?

Bendruomenė – tai žmonių grupė, susitelkusi aplink konkrečią temą ir idėją. Tai gali būti kartu dirbančių klientų ir klientų atstovų grupė. Bendruomenės nariai gali pasidalinti savo idėjomis, problemomis, informacija ir klausimais.

Kaip sukurti bendruomenę „LiveAgent“ programoje?

Jei norite sukurti „LiveAgent“ bendruomenę, eikite į savitarnos klientų portalą. Tada įveskite pavadinimą ir nuspręskite, ar norite, kad bendruomenė būtų vidinė ar vieša. Be to, turėtumėte sukurti aprašymą pagal tinkamai parinktus raktažodžius, kurių dėka darote teigiamą įtaką SEO. Be to, reikia pasirinkti skyrių, atsakingą už įrašų tvarkymą.

Kokios turi būti bendruomenės forumo savybės?

Bendruomenės forumas turėtų atlikti konkrečias funkcijas. Gera idėja sukurti įvedimo į bendruomenę procesą, kad naujiems nariams būtų lengviau suprasti, prie ko jie prisijungia. Įdomi idėja – sukurti taisykles arba vaizdo įrašą, kuriame būtų atsakyta į klausimus, kaip veikia bendruomenės forumas. Stenkitės sudominti bendruomenę ir dalyvaukite joje bei ją plėtokite.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai