Bendradarbiai

Kas yra bendradarbiai?

„LiveAgent“ programoje yra daugybė agentų ir vaidmenų tipų. Bendradarbis yra specialaus tipo agentas, turintis kitokius leidimus „LiveAgent“ programoje.

Bendradarbiai yra beveik identiški įprastiems agentams, tačiau yra tam tikrų skirtumų. Bendradarbiai negali bendrauti su klientais. Jie gali bendrauti viduje su kitais klientų atstovais, pridėti ir ištrinti priedus arba tiesiog peržiūrėti kliento informaciją. Jie dažnai sukuria vidinius komentarus, kad išspręstų klientų problemas ir užklausas.

Frequently asked questions

Ką reiškia terminas „bendradarbiai“?

Bendradarbiai – tai žmonės, dirbantys su kitais pagal konkretų projektą ar tikslą. Bendradarbis yra specialus agento tipas, kuris negali susisiekti su klientais. Jie paprastai sprendžia vidines problemas.

Kaip „LiveAgent“ programoje nustatyti bendradarbius?

Bendradarbių nustatymas programoje „LiveAgent“ yra kaip ir kitų vaidmenų priskyrimas. Tai gali padaryti administratorius „LiveAgent“ skydelyje, įvesdamas konfigūraciją.

Kaip pamatyti „LiveAgent“ bendradarbių sąrašą?

Kad galėtumėte pamatyti bendradarbių sąrašą, sistemoje jums turi būti priskirta rolė. Norėdami ją priskirti sistemoje, turite eiti į „Konfigūracija“ ir tada pasirinkti „Agentai“. Kitame veiksme spustelėkite „Sukurti agentą“ ir pasirinkite jo vaidmenį: tai gali būti agentas, administratorius arba savininkas.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai