Balta tema

Kas yra balta tema?

Balta tema yra vienos iš „LiveAgent“darbuotojų informacijos skydelio temų pavadinimas. Jos pirmtakas yra originali pilka tema, kuri buvo naudojama kuriant naują baltą alternatyvą. Baltos temos dizainas yra švaresnis, tačiau kai kurie klientai vis dar nori naudoti pilką temą. Šiuo metu visoms naujoms „LiveAgent“ paskyroms numatytoji tema yra balta, tačiau numatytąją temą galite pakeisti konfigūracijose.

Be to, darbuotojai gali nustatyti temą, kuri jiems labiau patinka.

LiveAgent White theme ticket overview
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip pakeisti temą „LiveAgent“?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “„LiveAgent“ skydelio temą galima pakeisti konfigūracijose. Visose naujose paskyrose yra nustatyta balta tema, bet jūs galite lengvai ją pakeisti.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kuo „LiveAgent“ temos skiriasi?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Galite rinktis iš trijų iš anksto nustatytų temų: klasikinės, minimalistinės ir montanos. Galite pridėti savo logotipą, pavadinimus, stebėjimo kodus, antraštę ir poraštę, taip pat tinkinti mygtukus, spalvas.” } } ] }

DUK

Kaip galiu pakeisti temą „LiveAgent“?

„LiveAgent“ skydelio temą galima pakeisti konfigūracijose. Visose naujose paskyrose yra nustatyta balta tema, bet jūs galite lengvai ją pakeisti.

Kuo skiriasi „LiveAgent“ temos?

Galite rinktis iš trijų iš anksto nustatytų temų: klasikinės, minimalistinės ir montanos. Galite pridėti savo logotipą, pavadinimus, stebėjimo kodus, antraštę ir poraštę, taip pat tinkinti mygtukus, spalvas.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai