Audito žurnalas

Kas yra audito žurnalas?

Stebėkite paskyrą ir vartotojų bei klientų atstovų atliktus pakeitimus. Audito žurnalas – tai chronologinis įrašų rinkinys. Šis dokumentuotas veiklos žurnalas automatiškai seka tokius veiksmus kaip vartotojo prisijungimas, vartotojo peržiūrėtas bilietas, pakeistos žymos, vartotojo paliktas bilietas, bilieto reitingas, bilieto balso pranešimas, bilieto perkėlimas ir kitus. „LiveAgent“ programoje galite naudoti pasirinktinį audito žurnalo filtrą, kuriame rodoma tik tam tikra veikla arba pasirinktas klientų atstovas.

Sužinokite daugiau apie audito žurnalą „LiveAgent“ programoje.

LiveAgent's audit log
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kas yra audito žurnalas?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Audito žurnalas, dar žinomas kaip audito seka, yra įvykių ir pokyčių įrašas. Paprastai tai yra įvykiai, susiję su veiksmų seka ar konkrečia veikla. Tai leidžia stebėti agentų atliktus konkretaus bilieto pakeitimus.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas gali išduoti audito žurnalus?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Audito žurnalus gali išduoti bet kuris klientus aptarnaujantis agentas. Jie leidžia stebėti konkrečius veiksmus, susijusius su klientu.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip patikrinti audito žurnalus „LiveAgent“ prietaisų skydelyje?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Norėdami patikrinti audito žurnalus „LiveAgent“ skydelyje, spustelėkite „Konfigūracijos“, tada eikite į skirtuką „Įrankiai“ ir pasirinkite „Audito žurnalas“.” } }] }

DUK

Kas yra audito žurnalas?

Audito žurnalas, dar žinomas kaip audito seka, yra įvykių ir pokyčių įrašas. Paprastai tai yra įvykiai, susiję su veiksmų seka ar konkrečia veikla. Tai leidžia stebėti agentų atliktus konkretaus bilieto pakeitimus.

Kas gali išduoti audito žurnalus?

Audito žurnalus gali išduoti bet kuris klientus aptarnaujantis agentas. Jie leidžia stebėti konkrečius veiksmus, susijusius su klientu.

Kaip patikrinti audito žurnalus „LiveAgent“ prietaisų skydelyje?

Norėdami patikrinti audito žurnalus „LiveAgent“ skydelyje, spustelėkite „Konfigūracijos“, tada eikite į skirtuką „Įrankiai“ ir pasirinkite „Audito žurnalas“.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai