Atsiliepimų valdiklis

Kas yra „Facebook“ valdiklis?

Atsiliepimų valdiklis yra įrankis, naudojamas bet kuriame svetainės puslapyje ar programoje, kuriame pateikiami atsiliepimai apie patirtį. Tai gali būti apklausa ar tiesiog paprasta forma.

Tai naudinga ir klientams, nes dažniausiai pradėjus naudoti naują programą/svetainę, kyla problemų suprasti, ką daryti. Tokiais atvejais atsiliepimų valdiklis yra lengviausias būdas klientams išspręsti problemas, su kuriomis jie susiduria. Taip pat įmonei naudinga žinoti, kaip ji gali patobulinti savo svetainę dėl klientų.

Frequently asked questions

Koks yra atsiliepimų valdiklio apibrėžimas?

Atsiliepimų valdiklis yra puikus klientų atsiliepimų šaltinis apie pirkimo eigą ir klientų aptarnavimą. Jis gali būti įvairių formų, pavyzdžiui, nedidelė klientų pasitenkinimo apklausa, įterpta į jūsų programą ar svetainę, arba tai gali būti valdiklis skalėje nuo 1 iki 5, leidžiantis įvertinti bendrą pasitenkinimą produktais ir paslaugomis.

Kokia yra atsiliepimų valdiklio paskirtis?

Pagrindinė atsiliepimų valdiklio paskirtis yra lengvai rinkti atsiliepimus. Su juo galite prašyti savo klientų pateikti daugiau informacijos, todėl galite iškart rinkti atsiliepimus ir lengvai juos rūšiuoti. Be to, parodote klientui, kad jis jums rūpi, ir tai pagerina pardavimo procesą bei automatizuoja klientų aptarnavimo veiklą.

Ar galima nustatyti atsiliepimų valdiklį „LiveAgent“ programoje?

„LiveAgent“ galite nustatyti atsiliepimų valdiklį. Taip lengviau gauti atsiliepimų iš klientų. Galite pataplinti jį bet kur (ar keliose vietose) savo svetainėje. Tai puikus būdas greitai išspręsti problemas, su kuriomis susiduria klientas. Taip įmonė greitai gauna grįžtamąjį ryšį apie klaidas ar problemas.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai