Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Archyvavimas

Kas yra archyvavimas?

Yra puikus įrankis, padedantis išvalyti atmintį ir optimizuoti pagalbos tarnybos programinę įrangą. Archyvuojant duomenys ir informacija perkeliami į retai naudojamų failų saugyklą. Po tam tikro laiko galima archyvuoti iatsakytus bilietus ir el. laiškus. Archyvavimas vyksta automatiškai. Tai taip pat padeda atskirti aktyvias ir archyvuotas užklausas. „LiveAgent“ taip pat galite archyvuoti visą socialinių tinklų komunikaciją, taip kaip „Facebook“ ar „Twitter“ komunikaciją bilietuose.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Ką reiškia archyvavimas?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Archyvavimas – tai duomenų perkėlimas į kitą saugyklos vietą ilgalaikiam saugojimui. „LiveAgent“ galima archyvuoti atsakytus bilietus ir el. laiškus po nurodyto laiko.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ką galima archyvuoti?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: „LiveAgent“ galite archyvuoti atsakytus bilietus ir el. laiškus po nurodyto laiko. Be to, galite archyvuoti visą komunikaciją socialiniuose tinkluose (pvz., „Facebook“ ir „Twitter“) sudarydami ataskaitas.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ar „Live Agent“ siūlo archyvavimo funkciją?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “„LiveAgent“ turi archyvavimo parinktį. Dėl šios priežasties atmintis nuolat valoma ir optimizuojama techninės pagalbos programinė įranga. Archyvavimas „LiveAgent“ yra automatinis. Taip pat galite atskirti aktyvias ir archyvuotas užklausas.” } }] }

DUK

Ką reiškia archyvavimas?

Archyvavimas – tai duomenų perkėlimas į kitą saugyklos vietą ilgalaikiam saugojimui. „LiveAgent“ galima archyvuoti atsakytus bilietus ir el. laiškus po nurodyto laiko.

Ką galima archyvuoti?

„LiveAgent“ galite archyvuoti atsakytus bilietus ir el. laiškus po nurodyto laiko. Be to, galite archyvuoti visą komunikaciją socialiniuose tinkluose (pvz., „Facebook“ ir „Twitter“) sudarydami ataskaitas.

Ar „Live Agent“ siūlo archyvavimo funkciją?

„LiveAgent“ turi archyvavimo parinktį. Dėl šios priežasties atmintis nuolat valoma ir optimizuojama techninės pagalbos programinė įranga. Archyvavimas „LiveAgent“ yra automatinis. Taip pat galite atskirti aktyvias ir archyvuotas užklausas.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai