Archyvavimas

Kas yra archyvavimas?

Yra puikus įrankis, padedantis išvalyti atmintį ir optimizuoti pagalbos tarnybos programinę įrangą. Archyvuojant duomenys ir informacija perkeliami į retai naudojamų failų saugyklą. Po tam tikro laiko galima archyvuoti iatsakytus bilietus ir el. laiškus. Archyvavimas vyksta automatiškai. Tai taip pat padeda atskirti aktyvias ir archyvuotas užklausas. „LiveAgent“ taip pat galite archyvuoti visą socialinių tinklų komunikaciją, taip kaip „Facebook“ ar „Twitter“ komunikaciją bilietuose.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Ką reiškia archyvavimas?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Archyvavimas – tai duomenų perkėlimas į kitą saugyklos vietą ilgalaikiam saugojimui. „LiveAgent“ galima archyvuoti atsakytus bilietus ir el. laiškus po nurodyto laiko.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ką galima archyvuoti?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: „LiveAgent“ galite archyvuoti atsakytus bilietus ir el. laiškus po nurodyto laiko. Be to, galite archyvuoti visą komunikaciją socialiniuose tinkluose (pvz., „Facebook“ ir „Twitter“) sudarydami ataskaitas.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ar „Live Agent“ siūlo archyvavimo funkciją?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “„LiveAgent“ turi archyvavimo parinktį. Dėl šios priežasties atmintis nuolat valoma ir optimizuojama techninės pagalbos programinė įranga. Archyvavimas „LiveAgent“ yra automatinis. Taip pat galite atskirti aktyvias ir archyvuotas užklausas.” } }] }

DUK

Ką reiškia archyvavimas?

Archyvavimas – tai duomenų perkėlimas į kitą saugyklos vietą ilgalaikiam saugojimui. „LiveAgent“ galima archyvuoti atsakytus bilietus ir el. laiškus po nurodyto laiko.

Ką galima archyvuoti?

„LiveAgent“ galite archyvuoti atsakytus bilietus ir el. laiškus po nurodyto laiko. Be to, galite archyvuoti visą komunikaciją socialiniuose tinkluose (pvz., „Facebook“ ir „Twitter“) sudarydami ataskaitas.

Ar „Live Agent“ siūlo archyvavimo funkciją?

„LiveAgent“ turi archyvavimo parinktį. Dėl šios priežasties atmintis nuolat valoma ir optimizuojama techninės pagalbos programinė įranga. Archyvavimas „LiveAgent“ yra automatinis. Taip pat galite atskirti aktyvias ir archyvuotas užklausas.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai