Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Apsimetimas vartotoju

Ką reiškia apsimetimas vartotoju?

Jei administratoriai prisijungia prie „LiveAgent“ kaip konkretus galutinis vartotojas, tai gali būti vadinama apsimetimu vartotoju. Tai taip pat suteikia tam tikrų funkcijų administratoriui, pvz. galimybę matyti kito vartotojo ekrano rodinį. Administratoriai kontroliuoja kitus vartotojus ir gali pažvelgti į šių vartotojų asmeninės paskyros nustatymus. Prisijungti tampant „LiveAgent“ vartotoju yra paprasta.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Ką reiškia apsimetimas vartotoju?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Administratorius, prisijungęs prie „LiveAgent“ kaip konkretus galutinis vartotojas, gali būti laikomas tariamu vartotoju. Tai suteikia administratoriui daugiau galimybių, pavyzdžiui, matyti kitų vartotojų nuomones, valdyti kitus vartotojus ir peržiūrėti asmeninių naudotojų paskyrų nustatymus.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip veikia ši funkcija?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Administratorius gali naudoti galutinio vartotojo kredencialus, kad galėtų peržiūrėti ir pritaikyti techninę pagalbą kaip galutinis vartotojas. Tai naudinga sprendžiant problemas, su kuriomis susiduria klientai. Atminkite, kad bet kokie veiksmai, kuriuos atliekate naudodami šią funkciją, atliekami lyg būtumėte vartotojas, iš kurio paskyros esate prisijungęs.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas gali naudotis apsimetimo vartotoju funkcija?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Agentas, turintis administratoriaus teises, gali naudoti šią funkciją. Tačiau atminkite, kad atlikti veiksmai atliekami lyg būtumėte tas vartotojas, iš kurio paskyros esate prisijungęs.” } }] }

DUK

Ką reiškia apsimetimas vartotoju?

Administratorius, prisijungęs prie „LiveAgent“ kaip konkretus galutinis vartotojas, gali būti laikomas tariamu vartotoju. Tai suteikia administratoriui daugiau galimybių, pavyzdžiui, matyti kitų vartotojų nuomones, valdyti kitus vartotojus ir peržiūrėti asmeninių naudotojų paskyrų nustatymus.

Kaip veikia ši funkcija?

Administratorius gali naudoti galutinio vartotojo kredencialus, kad galėtų peržiūrėti ir pritaikyti techninę pagalbą kaip galutinis vartotojas. Tai naudinga sprendžiant problemas, su kuriomis susiduria klientai. Atminkite, kad bet kokie veiksmai, kuriuos atliekate naudodami šią funkciją, atliekami lyg būtumėte vartotojas, iš kurio paskyros esate prisijungęs.

Kas gali naudotis apsimetimo vartotoju funkcija?

Agentas, turintis administratoriaus teises, gali naudoti šią funkciją. Tačiau atminkite, kad atlikti veiksmai atliekami lyg būtumėte tas vartotojas, iš kurio paskyros esate prisijungęs.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai