Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

AJAX

Kas yra AJAX?

AJAX taip pat vadinamas asinchroniniu JavaScript ir XML. Tai yra JavaScript, išplėstinės žymėjimo kalbos, dokumento objekto modelio, dinaminio HTML ir kitų programavimo įrankių derinys, naudojamas asinchroninėms žiniatinklio programoms kurti. Kiekvienas programavimo įrankis turi savo svarbą. Šios žiniatinklio programos gali siųsti informaciją į serverį ir gauti ją atgal. Šis įrankis leidžia atnaujinti tinklalapių turinį akimirksniu. „Ajax“ suteikia daug naudos ir privalumų.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kas yra AJAX?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “AJAX, arba asinchroninis JavaScript ir XML, yra žiniatinklio programų kūrimo technika, kurioje vartotojo sąveika su serveriu vyksta asinchroniškai, pavyzdžiui, visas dokumentas nėra įkeliamas iš naujo. Šis programavimo metodas įgalina dinamiškesnę sąveiką su vartotoju, palyginti su tradiciniu modeliu.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kokią naudą suteikia AJAX?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “AJAX pranašumai yra šie: padidinti interneto programų patogumą ir ergonomiką, sumažinti veiksmų, reikalingų norimam efektui pasiekti, skaičių, atsisiųsti tik reikiamus duomenis, nebereikia atnaujinti viso puslapio, suteikia spartesnę sąsają.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip pasiekti informaciją apie pagrindinį agentą „LiveAgent“ programoje?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “AJAX dėka, be kita ko, klientų aptarnavimo tarnybos gali veikti efektyviai ir dinamiškai. Nešvaistomas laikas pilnai įkeliant svetainę, o atnaujinami tik tie elementai, kurių reikia.” } }] }

DUK

Kas yra AJAX?

AJAX, arba asinchroninis JavaScript ir XML, yra žiniatinklio programų kūrimo technika, kurioje vartotojo sąveika su serveriu vyksta asinchroniškai, pavyzdžiui, visas dokumentas nėra įkeliamas iš naujo. Šis programavimo metodas įgalina dinamiškesnę sąveiką su vartotoju, palyginti su tradiciniu modeliu.

Kokią naudą suteikia AJAX?

AJAX pranašumai yra šie: padidinti interneto programų patogumą ir ergonomiką, sumažinti veiksmų, reikalingų norimam efektui pasiekti, skaičių, atsisiųsti tik reikiamus duomenis, nebereikia atnaujinti viso puslapio, suteikia spartesnę sąsają.

Kaip AJAX veikia „LiveAgent“ programoje?

AJAX dėka, be kita ko, klientų aptarnavimo tarnybos gali veikti efektyviai ir dinamiškai. Nešvaistomas laikas pilnai įkeliant svetainę, o atnaujinami tik tie elementai, kurių reikia.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai