Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Agentų susidūrimas

Kas yra agentų susidūrimas?

Įsivaizduokite situaciją, kai du agentai peržiūri ir bando atsakyti į tą patį bilietą. Agentų susidūrimas yra speciali funkcija, kuri įspėja agentus, kai įvyksta tokia situacija. Agentai ant bilieto matys įspėjimą, kad kažkas kitas peržiūri ir atsako į bilietą. Tai savotiška prevencija, siekiant išvengti problemų.

Naudokite šią funkciją ir niekada nesijaudinkite, kad atsiųsite atsakymą du kartus. Išbandykite agentų susidūrimo funkciją savo „LiveAgent“ programoje.

Sužinokite daugiau apie agentų susidūrimą „LiveAgent“.

Agentų susidūrimo nustatymas

DUK

Kas yra agentų susidūrimas?

Agentų susidūrimas įvyksta tada, kai du agentai vienu metu peržiūri ir bando atsakyti į tą patį bilietą. Agentų susidūrimo funkcija leidžia apie tai pranešti agentams.

Kaip išvengti agentų susidūrimo?

Du agentai dirba prie to pačio bilieto? Taip gali atsitikti, tačiau „LiveAgent“ turite funkciją, kuri užkerta tam kelią. Agentų susidūrimo funkcijos dėka jūs gaunate pranešimą, kad kažkas taip pat dirba prie to pačio bilieto, todėl klientas negaus dviejų atsakymų iš dviejų skirtingų agentų.

Kaip patikrinti, ar neįvyko agentų susidūrimas „LiveAgent“?

Kai agentai „LiveAgent“ susiduria, jie gaus apie tai pranešimą. Agentai ant bilieto matys įspėjimą, kad kažkas tuo pat metu peržiūri bilietą. „LiveAgent“ rodo, kas peržiūri ir pasiima bilietą sau.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai