Agento slapyvardis

Kas yra agento slapyvardis?

Kas yra agento slapyvardis?

Kas yra agento slapyvardis? Agento slapyvardis yra ypatinga pagalbos tarnybos programinės įrangos funkcija. Ši funkcija leidžia agentams bendrauti su visais klientais prisistatant ne savo vardu. Jų tikrieji vardai laikomi paslaptyje, sukuriant agento slapyvardį.

Redaguojant agentų profilį galima nustatyti slapyvardį. Atsakant į skambučius, pokalbius internetu ar el. laiškus, klientas mato tik netikrą vardą, tačiau kiti agentai mato tikrąjį agento vardą.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Question”, “name”: “Kas yra slapyvardžiai?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Slapyvardis yra alternatyvus kažko pavadinimas ar kažkieno vardas ir galime sutikti žmonių, naudojančių pseudonimą. Technologijoje šį terminą sutinkame tada, kai norime ką nors įvardyti paprasčiau ar suprantamiau. Vienam objektui gali būti taikomi keli slapyvardžiai.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip naudoti slapyvardžius „LiveAgent“ paskyroje?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Agento slapyvardis yra viena iš klientų aptarnavimo programinės įrangos funkcijų, leidžiančių agentui bendrauti su visais klientais anonimiškai, o ne savo vardu. „LiveAgent“ tokios funkcijos dar neturi.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kiek slapyvardžių galiu naudoti „LiveAgent“?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “„LiveAgent“ dar neturi agento slapyvardžio funkcijos, todėl kol kas negalite naudoti jokių slapyvardžių.” } } ] }

DUK

Kas yra slapyvardžiai?

Slapyvardis yra alternatyvus kažko pavadinimas ar kažkieno vardas ir galime sutikti žmonių, naudojančių pseudonimą. Technologijoje šį terminą sutinkame tada, kai norime ką nors įvardyti paprasčiau ar suprantamiau. Vienam objektui gali būti taikomi keli slapyvardžiai.

Kaip naudoti slapyvardžius „LiveAgent“ paskyroje?

Agento slapyvardis yra viena iš klientų aptarnavimo programinės įrangos funkcijų, leidžiančių agentui bendrauti su visais klientais anonimiškai, o ne savo vardu. „LiveAgent“ tokios funkcijos dar neturi.

Kiek slapyvardžių galiu naudoti „LiveAgent“?

„LiveAgent“ dar neturi agento slapyvardžio funkcijos, todėl kol kas negalite naudoti jokių slapyvardžių.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai