Tinkinama klientų aptarnavimo dokumentacijos programinė įranga

Vos keliais paspaudimais sukurkite išsamią žinių bazę klientams ir agentams.

  • ✓ Nėra įdiegimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
  • ✓ Nereikalinga kreditinė kortelė    
  • ✓ Galite atsisakyti bet kuriuo metu
Šią paslaugą naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Knowledge base software by LiveAgent

Lengvai sukurkite žinių bazę ir klientų aptarnavimo dokumentaciją

Daugybė tyrimų rodo, kad dauguma šiuolaikinių vartotojų mieliau susiras informaciją internete ir spręs problemas patys, o ne skambins klientų aptarnavimo tarnybai. Naudodami „LiveAgent“ pagalbos dokumentacijos programinę įrangą, galite lengvai sukurti išsamią žinių bazę su klientų aptarnavimo dokumentais, kad leistumėte naudotis savitarnos paslaugomis 24/7.

Suteikite savo klientams žinių, kai jų labiausiai reikia – ir nereikalaujant tiesioginės jūsų agentų pagalbos. Naudodami „LiveAgent“ galite sėkmingai sumažinti savo komandos darbo krūvį ir tuo pačiu įsiteikti savo klientams.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
3 people reviewing support documentation

Kas tai yra klientų aptarnavimo dokumentacija?

Klientų aptarnavimo dokumentuose pateikiama oficiali informacija, paaiškinanti įmonės produkto ar paslaugos naudojimą, funkcionalumą ar kūrimą. Tai gali apimti bet ką – nuo pagrindinių instrukcijų iki pažangių techninių mokymų jūsų žinių bazėje.

Klientų aptarnavimo dokumentacija sukurta klientams, aptarnavimo agentams ir visiems kitiems jūsų komandos nariams, kuriems reikia žinoti, kaip veikia jūsų produktas ar paslauga. Visų pirma, aptarnavimo dokumentacija yra būtina SaaS ir technologijų įmonėms, kurios parduoda visapusišką programinę įrangą.

Pagrindiniai gerai parašytos klientų aptarnavimo dokumentacijos privalumai

Išsami klientų aptarnavimo dokumentacija suteikia naudos verslui įvairiais būdais. Be to, tai būtina tiek jūsų klientams, tiek klientus aptarnaujantiems agentams.

Padėkite savo agentams ir komandoms

Žinių bazės dokumentai yra būtini jūsų komandai. Kai viskas bus tvarkingai dokumentuota, jūsų agentai visada turės reikiamą informaciją, kad galėtų pateikti greitus ir nuoseklius atsakymus jūsų klientams.

Padidinkite klientų pasitenkinimą

Vartotojai vis dažniau renkasi savitarną, o ne bendravimą su žmogumi. Išsami žinių bazė ir aptarnavimo dokumentacija suteikia jūsų klientams galimybę išspręsti problemas dar prieš jiems paprašant pagalbos.

Tapkite autoritetu savo nišoje

Siūlydami savo klientams patikimą, tikslų, aktualų ir išsamų informacijos apie jūsų produktus ar paslaugas šaltinį, galite sukurti savo prekės ženklo autoritetą ir pelnyti daugiau klientų pasitikėjimo.

Suteikite savo klientams ir klientų aptarnavimo komandai reikiamų žinių

Naudodami „LiveAgent“ žinių bazę ir internetinę pagalbos dokumentacijos programinę įrangą, galite visus savo klientų aptarnavimo dokumentus sujungti į centralizuotą žinių bazę ir padaryti ją lengvai prieinamą visiems, kam jos reikia.

Post Affiliate Pro knowledge base on laptop screen

Galingas WYSIWYG redaktorius

Dar niekada nebuvo taip paprasta kurti, redaguoti ir formatuoti savo žinių bazę ir klientų aptarnavimo dokumentus, kaip naudojant galingą WYSIWYG redaktorių. Galite įkelti vaizdų, vaizdo įrašų, lentelių ir kitų vaizualizacijos priemonių, kad užtikrintumėte, jog jūsų turinys yra patrauklus, įtraukiantis ir lengvai skaitomas.

Vidinė klientų aptarnavimo dokumentacija

Sukurkite vidinę žinių bazę su reikalingais dokumentais, kurie bus matomi tik jūsų aptarnavimo komandai. Suteikite agentams greitą prieigą prie reikiamos informacijos ir leiskite jiems greitai išspręsti klientų problemas, negaištant laiko sprendimų paieškai.

woman behind computer organizing support documentation
woman adding content to multiple support documentation files

Daugialypė žinių bazė

„LiveAgent“ paskyroje nustatykite neribotą skaičių žinių bazių, po vieną kiekvienam prekės ženklui, produktui, paslaugai ar skyriui. Kiekviena žinių bazė yra visiškai atskira ir turės savo unikalų dizainą, nustatymus ir turinį.

Priedai straipsniuose

Prie savo žinių bazės straipsnių pridėdami atsisiunčiamus failus, papildysite klientų aptarnavimo dokumentaciją naudingais ištekliais. Padarykite savo turinį dar informatyvesnį ir vertingesnį ir padėkite klientams įsigilinti į juos dominančias temas.

woman downloading support documentation
search suggestion in LiveAgent - gif

Paieškos valdiklis su pasiūlymais

Padėkite savo klientams ir aptarnavimo komandai lengvai ir be pastangų naršyti jūsų žinių bazės dokumentus, įgalindami paieškos valdiklį, kuris realiu laiku automatiškai siūlo atitinkamą turinį pagal paieškos juostoje įvestus raktinius žodžius.

Gausios tinkinimo parinktys

Įsitikinkite, kad jūsų žinių bazės dokumentai atitinka jūsų prekės ženklo stilių, naudodami įvairius nustatymus ir tinkinimo parinktis. Galite pakeisti logotipą, pavadinimą, pasirinkti temą, nustatyti spalvas, įterpti savo HTML ir pasirinktinį CSS arba pridėti stebėjimo kodus.

woman designing website

„LiveAgent“ gali dar daugiau

Laikykite visą komunikaciją su klientais vienoje vietoje ir įgalinkite aptarnavimą savitarnoje. Lengvai atsakykite į bilietus, el. laiškus, pokalbius, skambučius ir socialinių tinklų pranešimus naudodami klientų aptarnavimo sprendimą „viskas viename“.

book lover - illustration

Klientų savitarnos portalas

Be klientų aptarnavimo dokumentų kūrimo, galite sukurti pilną savitarnos portalą, kuriame klientai gali pateikti bilietus, dalytis atsiliepimais ir bendrauti vieni su kitais bendruomenės forume.

Aptarnavimo bilietų valdymas

„LiveAgent“ siūlo visas bilietų sistemos funkcijas – nuo išmanaus bilietų paskirstymo, darbo eigos automatizavimo taisyklių ir paprasto atsakomybės valdymo iki atsakymų šablonų, SLA, patikimų ataskaitų teikimo ir komandos bendradarbiavimo įrankių.

Test email campaigns
quick quality customer service through live chat

Internetiniai pokalbiai realiuoju laiku

Suteikite tiesioginį klientų aptarnavimą tiesioginiame pokalbyje. Mūsų pokalbių valdiklis yra greičiausias rinkoje bei apima pagrindines ir papildomas funkcijas, tokias kaip pokalbių nukreipimas, aktyvūs kvietimai pokalbiui, lankytojų stebėjimas ir daug daugiau.

Įmontuota skambučių centro programinė įranga

„LiveAgent“ turi debesijos pagrindu įdiegtą skambučių centrą ir leidžia integruotis su bet kuriuo VoIP paslaugų teikėju. Priimkite skambučius iš fiksuotojo ryšio telefonų arba tiesiai iš savo svetainės (tiek balso, tiek vaizdo) be jokių papildomų mokesčių už minutę.

two people video calling
How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent | Live Agent04:04Youtube video: How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent
Live Agent

Socialinių tinklų kanalų valdymas

Integruokite su „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“, kad sujungtumėte visus savo socialinių tinklų kanalus į vieną pašto dėžutę. Lengvai stebėkite ir atsakykite į visus pranešimus, komentarus ir prekės ženklo paminėjimus viename prietaisų skydelyje. Nereikia pastoviai tikrinti skirtingų socialinių tinklų paskyrų.

Kodėl rinktis „LiveAgent“? Daugiau nei 30 000 įmonių negali klysti

Integrations pricing-icon

Duagiau nei klientų aptarnavimo dokumentacija

Bilietų sistemą, pokalbius internetu, balso ir vaizdo skambučius, socialinius tinklus ir savitarną sujungėme į vieną įrankį.

colorful review - icon

Daugiausiai apžvalgų turinti ir geriausiai įvertinta

„LiveAgent“ buvo daugiausiai apžvalgų turėjusi ir geriausiai įvertinta SVĮ pagalbos centro programinė įranga 2019 m. – 2020 m.

birthday cake - icon

Daugiau nei 15 metų rinkoje

Nuo 2004 metų savo klientų aptarnavimo sistemą teikiame įvairių pramonės šakų įmonėms.

Gear - icon

Daugybė funkcijų ir keičiamas dydis

„LiveAgent“ turi daugiau nei 180 funkcijų, daugiau nei 40 integracijų ir gali būti pritaikytas pagal jūsų poreikius.

Savings illustration

Pasirinkite planą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius

Yra 4 paslaugų planai, siūlomos kainos –  visiškai skaidrios bei teisingos. „LiveAgent“ gali būti naudingas bet kokiam verslui, nesvarbu, kokio dydžio ar pramonės šakos. Pradėkite nemokamą 14 dienų bandomąją versiją, kad išbandytumėte ir pamatytumėte, kaip galima pagerinti jūsų klientų aptarnavimo patirtį.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
Susiję straipsniai suKlientų aptarnavimo dokumentacijos programinė įranga

Ataskaitos

Ataskaitos, dar vadinamos analitika, jums suteikia bendras įžvalgas apie tai, kas vyksta jūsų paskyroje. LiveAgent siūlo išsamias ataskaitas.

Stebėkite savo agentų užimtumą. Išbandykite „LiveAgent“ funkciją - agento pasiekiamumą. Gaukite apžvalgą, kai jūsų agentai yra prisijungę. Skaitykite apie tai daugiau.

Agento užimtumas

Agento užimtumo ataskaitos rodo, kiek bilietų, pokalbių ir skambučių aptarnavo agentai. Išbandykite šią funkciją nemokamai.

Custom roles available permissions

Additionally to the 3 default roles, there is an option to create 3 new custom roles for your agents. In this article you can find a list and a description of all available permissions that can be attributed to custom roles.

Socialinės žiniasklaidos palaikymas kai kuriems prekės ženklams yra būtina, ypač kai jie aptarnauja mileniumo kartos atstovus. "Facebook" ir "Twitter" integravimas.

Socialinės žiniasklaidos palaikymas

Įmonėms svarbu teikti socialinės žiniasklaidos palaikymą, kuris padeda formuoti įvaizdį ir užtikrinti klientų pasitenkinimą. LiveAgent leidžia integruoti "Facebook" ir "Twitter" bei paversti pranešimus į bilietais atsakytinus klausimus. Tai leidžia lengviau ir efektyviau aptarnauti klientus.

Prisijunkite prie savo „LiveAgent“ paskyros šiame puslapyje. Pirmiausia įrašykite įmonės pavadinimą ir vartotojo vardą bei slaptažodį, kad sėkmingai prisijungtumėte.

Prisijunkite prie savo „LiveAgent“ paskyros

LiveAgent is a top-rated customer support software with three subscription plans tailored to the needs of small, medium, and large businesses and offers various features such as unlimited ticket history, email addresses, chat buttons, and WhatsApp functions. It is popular among users, and several executives have praised it for its convenience, quality, affordability, and integration capabilities. LiveAgent's deployment status can be tracked, and users can access learning materials and templates through their social media channels or email newsletters. Using LiveAgent can boost your conversion rate, as it has increased one user's conversion rate by 325%, and it is an alternative to LiveHelpNow, Zendesk, Freshdesk, and LivePerson.

Pasirinkite skambinimo įrenginius, kurie labiausiai tenkina jus ir jūsų agentus. LiveAgent palaiko laisvų rankų įrangą ir mobiliuosius telefonus, ar net naršykles bei skambinimui skirtas telefono aplikacijas.

Palaikomi skambinimo įrenginiai

The given text is a repetition of various phrases related to LiveAgent, a customer support software. The text includes information about the features, integrations, alternatives, and pricing of LiveAgent. It also mentions the availability of a free trial and provides contact information for sales.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai