Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Tinkinama klientų aptarnavimo dokumentacijos programinė įranga

Vos keliais paspaudimais sukurkite išsamią žinių bazę klientams ir agentams.

  • ✓ Nėra įdiegimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
  • ✓ Nereikalinga kreditinė kortelė    
  • ✓ Galite atsisakyti bet kuriuo metu
Šią paslaugą naudoja
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
Knowledge base software animation
Knowledge base background

Lengvai sukurkite žinių bazę ir klientų aptarnavimo dokumentaciją

Daugybė tyrimų rodo, kad dauguma šiuolaikinių vartotojų mieliau susiras informaciją internete ir spręs problemas patys, o ne skambins klientų aptarnavimo tarnybai. Naudodami „LiveAgent“ pagalbos dokumentacijos programinę įrangą, galite lengvai sukurti išsamią žinių bazę su klientų aptarnavimo dokumentais, kad leistumėte naudotis savitarnos paslaugomis 24/7.

Suteikite savo klientams žinių, kai jų labiausiai reikia – ir nereikalaujant tiesioginės jūsų agentų pagalbos. Naudodami „LiveAgent“ galite sėkmingai sumažinti savo komandos darbo krūvį ir tuo pačiu įsiteikti savo klientams.

logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green
3 people reviewing support documentation

Kas tai yra klientų aptarnavimo dokumentacija?

Klientų aptarnavimo dokumentuose pateikiama oficiali informacija, paaiškinanti įmonės produkto ar paslaugos naudojimą, funkcionalumą ar kūrimą. Tai gali apimti bet ką – nuo pagrindinių instrukcijų iki pažangių techninių mokymų jūsų žinių bazėje.

Klientų aptarnavimo dokumentacija sukurta klientams, aptarnavimo agentams ir visiems kitiems jūsų komandos nariams, kuriems reikia žinoti, kaip veikia jūsų produktas ar paslauga. Visų pirma, aptarnavimo dokumentacija yra būtina SaaS ir technologijų įmonėms, kurios parduoda visapusišką programinę įrangą.

Pagrindiniai gerai parašytos klientų aptarnavimo dokumentacijos privalumai

Išsami klientų aptarnavimo dokumentacija suteikia naudos verslui įvairiais būdais. Be to, tai būtina tiek jūsų klientams, tiek klientus aptarnaujantiems agentams.

Lovely customer icon

Padėkite savo agentams ir komandoms

Žinių bazės dokumentai yra būtini jūsų komandai. Kai viskas bus tvarkingai dokumentuota, jūsų agentai visada turės reikiamą informaciją, kad galėtų pateikti greitus ir nuoseklius atsakymus jūsų klientams.

Union icon

Padidinkite klientų pasitenkinimą

Vartotojai vis dažniau renkasi savitarną, o ne bendravimą su žmogumi. Išsami žinių bazė ir aptarnavimo dokumentacija suteikia jūsų klientams galimybę išspręsti problemas dar prieš jiems paprašant pagalbos.

crown

Tapkite autoritetu savo nišoje

Siūlydami savo klientams patikimą, tikslų, aktualų ir išsamų informacijos apie jūsų produktus ar paslaugas šaltinį, galite sukurti savo prekės ženklo autoritetą ir pelnyti daugiau klientų pasitikėjimo.

Suteikite savo klientams ir klientų aptarnavimo komandai reikiamų žinių

Naudodami „LiveAgent“ žinių bazę ir internetinę pagalbos dokumentacijos programinę įrangą, galite visus savo klientų aptarnavimo dokumentus sujungti į centralizuotą žinių bazę ir padaryti ją lengvai prieinamą visiems, kam jos reikia.

KB split

Galingas WYSIWYG redaktorius

Dar niekada nebuvo taip paprasta kurti, redaguoti ir formatuoti savo žinių bazę ir klientų aptarnavimo dokumentus, kaip naudojant galingą WYSIWYG redaktorių. Galite įkelti vaizdų, vaizdo įrašų, lentelių ir kitų vaizualizacijos priemonių, kad užtikrintumėte, jog jūsų turinys yra patrauklus, įtraukiantis ir lengvai skaitomas.

Vidinė klientų aptarnavimo dokumentacija

Sukurkite vidinę žinių bazę su reikalingais dokumentais, kurie bus matomi tik jūsų aptarnavimo komandai. Suteikite agentams greitą prieigą prie reikiamos informacijos ir leiskite jiems greitai išspręsti klientų problemas, negaištant laiko sprendimų paieškai.

woman behind computer organizing support documentation
woman adding content to multiple support documentation files

Daugialypė žinių bazė

„LiveAgent“ paskyroje nustatykite neribotą skaičių žinių bazių, po vieną kiekvienam prekės ženklui, produktui, paslaugai ar skyriui. Kiekviena žinių bazė yra visiškai atskira ir turės savo unikalų dizainą, nustatymus ir turinį.

Priedai straipsniuose

Prie savo žinių bazės straipsnių pridėdami atsisiunčiamus failus, papildysite klientų aptarnavimo dokumentaciją naudingais ištekliais. Padarykite savo turinį dar informatyvesnį ir vertingesnį ir padėkite klientams įsigilinti į juos dominančias temas.

woman downloading support documentation
search suggestion

Paieškos valdiklis su pasiūlymais

Padėkite savo klientams ir aptarnavimo komandai lengvai ir be pastangų naršyti jūsų žinių bazės dokumentus, įgalindami paieškos valdiklį, kuris realiu laiku automatiškai siūlo atitinkamą turinį pagal paieškos juostoje įvestus raktinius žodžius.

Gausios tinkinimo parinktys

Įsitikinkite, kad jūsų žinių bazės dokumentai atitinka jūsų prekės ženklo stilių, naudodami įvairius nustatymus ir tinkinimo parinktis. Galite pakeisti logotipą, pavadinimą, pasirinkti temą, nustatyti spalvas, įterpti savo HTML ir pasirinktinį CSS arba pridėti stebėjimo kodus.

woman designing website

„LiveAgent“ gali dar daugiau

Laikykite visą komunikaciją su klientais vienoje vietoje ir įgalinkite aptarnavimą savitarnoje. Lengvai atsakykite į bilietus, el. laiškus, pokalbius, skambučius ir socialinių tinklų pranešimus naudodami klientų aptarnavimo sprendimą „viskas viename“.

undraw book lover mkck

Klientų savitarnos portalas

Be klientų aptarnavimo dokumentų kūrimo, galite sukurti pilną savitarnos portalą, kuriame klientai gali pateikti bilietus, dalytis atsiliepimais ir bendrauti vieni su kitais bendruomenės forume.

Aptarnavimo bilietų valdymas

„LiveAgent“ siūlo visas bilietų sistemos funkcijas – nuo išmanaus bilietų paskirstymo, darbo eigos automatizavimo taisyklių ir paprasto atsakomybės valdymo iki atsakymų šablonų, SLA, patikimų ataskaitų teikimo ir komandos bendradarbiavimo įrankių.

undraw email campaign qa8y
quick quality customer service through live chat

Internetiniai pokalbiai realiuoju laiku

Suteikite tiesioginį klientų aptarnavimą tiesioginiame pokalbyje. Mūsų pokalbių valdiklis yra greičiausias rinkoje bei apima pagrindines ir papildomas funkcijas, tokias kaip pokalbių nukreipimas, aktyvūs kvietimai pokalbiui, lankytojų stebėjimas ir daug daugiau.

Įmontuota skambučių centro programinė įranga

„LiveAgent“ turi debesijos pagrindu įdiegtą skambučių centrą ir leidžia integruotis su bet kuriuo VoIP paslaugų teikėju. Priimkite skambučius iš fiksuotojo ryšio telefonų arba tiesiai iš savo svetainės (tiek balso, tiek vaizdo) be jokių papildomų mokesčių už minutę.

two people video calling

Socialinių tinklų kanalų valdymas

Integruokite su „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“, kad sujungtumėte visus savo socialinių tinklų kanalus į vieną pašto dėžutę. Lengvai stebėkite ir atsakykite į visus pranešimus, komentarus ir prekės ženklo paminėjimus viename prietaisų skydelyje. Nereikia pastoviai tikrinti skirtingų socialinių tinklų paskyrų.

Kodėl rinktis „LiveAgent“? Daugiau nei 30 000 įmonių negali klysti

Integrations pricing

Duagiau nei klientų aptarnavimo dokumentacija

Bilietų sistemą, pokalbius internetu, balso ir vaizdo skambučius, socialinius tinklus ir savitarną sujungėme į vieną įrankį.

review

Daugiausiai apžvalgų turinti ir geriausiai įvertinta

„LiveAgent“ buvo daugiausiai apžvalgų turėjusi ir geriausiai įvertinta SVĮ pagalbos centro programinė įranga 2019 m. – 2020 m.

birthday

Daugiau nei 15 metų rinkoje

Nuo 2004 metų savo klientų aptarnavimo sistemą teikiame įvairių pramonės šakų įmonėms.

Gear

Daugybė funkcijų ir keičiamas dydis

„LiveAgent“ turi daugiau nei 180 funkcijų, daugiau nei 40 integracijų ir gali būti pritaikytas pagal jūsų poreikius.

undraw Savings dwkw

Pasirinkite planą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius

Yra 4 paslaugų planai, siūlomos kainos –  visiškai skaidrios bei teisingos. „LiveAgent“ gali būti naudingas bet kokiam verslui, nesvarbu, kokio dydžio ar pramonės šakos. Pradėkite nemokamą 14 dienų bandomąją versiją, kad išbandytumėte ir pamatytumėte, kaip galima pagerinti jūsų klientų aptarnavimo patirtį.

Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kas yra klientų aptarnavimo dokumentacijos programinė įranga?

Klientų aptarnavimo dokumentacijos programinė įranga leidžia jums saugoti visus svarbiausius darbuotojų ir klientų dokumentus vienoje vietoje/platformoje. Taigi, tai yra savitarnos variantas tiek klientams, tiek agentams, nes užtikrina spartesnę darbo eigą ir padidina klientų pasitenkinimą.

Kaip galima saugiai sukurti žinių bazę savo darbuotojams?

„LiveAgent“ yra saugi pagalbos centro programinė įranga, leidžianti sukurti išsamią vidinę ir išorinę žinių bazę. Be to, jūsų prekės ženklas gali suskirstyti temas į kategorijas ir išlaikyti turinį tvarkingą.

Kiek kainuoja „LiveAgent“?

„LiveAgent“ siūlo tris planus, atsižvelgiant į klientų pageidavimus. Kaina vienam agentui per mėnesį svyruoja nuo 15 iki 39 JAV dolerių, tačiau mes taip pat siūlome nemokamą paskyrą su kai kuriais apribojimais.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai