“Vonage”

Kas yra “Vonage”?

“Vonage” yra API platforma, kuri suteikia galimybę verslui kurti revoliucinę bendravimo patirtį savo klientams. Bendrovė veikia visae pasaulyje ir siekia savo paslaugas padaryti prieinamomis visoms didžiausioms įmonėms. LiveAgent su “Vonage” tapo partneriais ir siekiant geriausios klientų patirties, sukūrė “Vonage” integraciją.

Kaip galite panaudoti “Vonage”?

“Vonage” yra vienas iš LiveAgent palaikomų VoIP tiekėjų. Jūs galite jį naudoti prijungiant savo “Vonage” numerį prie LiveAgent ir nustatant savo pagalbos tarnybą su skambučių centru. Skambučių centrai yra puikus būdas, jūsų klientams su jumis susisiekti, kai tik jiems reikalinga pagalba arba informacija apie jūsų produktus ir paslaugas.

LiveAgent palaiko skambučių centro valdymą su plačia skambučių funkcijų įvairove, skirta užtikrinti sklandžią darbo eigą. Bilietavimo sistema tvarko visą, iš bet kurio kanalo gaunamą klientų bendravimą ir duomenų bazėje saugo jų istoriją. Skambučių įrašų istorija yra pasiekiama bet kuriuo metu.

Be pagalbos tvarkant įeinančius skambučius, esant poreikiui, mūsų platforma taip pat gali padėti dėl skambučių nukreipimo, IVR ir vaizdo skambučių. Peržiūrėkite pilną funkcijų sąrašą arba žemiau pateiktą vaizdo įrašą ir susipažinkite su pažangiomis, vieningoje platformoje esančiomis funkcijomis.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Kokia yra “Vonage” teikiama nauda?

  • ekonomiškumas
  • prieiga visame pasaulyje
  • lengva integracija
  • galimybė prijungti kelis įrenginius
  • patikimas ir efektyvus bendravimas

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Vonage integration!

Kiek kainuoja integruoti “Vonage” į LiveAgent?

LiveAgent netaiko mokesčio už VoIP integraciją. Svarbu paminėti, kad “Vonage” jau yra patalpintas LiveAgent. Pasinaudokite pranašumu ir pagerinkite savo skambučių centro aptarnavimą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad “Vonage” veikia nepriklausomai. Todėl už suteiktas paslaugas, įmonė taikys atskirą mokestį.

Kaip sujungti “Vonage” su LiveAgent?

Kai “Vonage” jums suteikt VoIP numerį, jūs galite nesudėtingai integruoti šią informaciją į LiveAgent. Paprasčiausiai pridėkite “Vonage” VoIP partnerių skiltyje ir iš karto pradėkite naudotis VoIP. Sekite žemiau pateiktą vadovą ir sužinokite, kaip tai padaryti.

  • Pirmiausiai, eikite į “Vonage” interneto svetainę ir pradėkite savo nemokamą bandymą. Kai gausite patvirtinantį el. laišką, jis galite susikurti paskyrą ir įsigyti “Vonage” numerį. Norėdami tai padaryti, eikite į Skydelį ir susiraskite Numeriai > Įsigyti numerį. 
"Įsigykite numerį" sekcija "Vonage" skydelyje
Numerio įsigijimas
  • Naudodami savo vartotojo vardą, slaptažodį ir paruoštą “Vonage” numerį, persijunkite į LiveAgent. Eikite į Konfigūravimas > Skambutis > Numeriai ir paspauskite viršuje esantį oranžinį Sukurti mygtuką, kad į sistemą pridėti naują numerį. Atsidarys naujas langas su VoIP tiekėjų sąrašu. Susiraskite “Vonage” ir paspauskite ant jos.
Numerio konfigūracija su sukurti mygtuku LiveAgent
Pridėti “Vonage” numerį
  • Paskutiniame žingsnyje jums reikia užpildyti privalomus laukeliur ir užbaigti numerio pridėjimą. Į laukelius įrašykite savo vartotojo vardą, slaptažodį ir “Vonage” numerį. Pasirinkite departamentą, į kurį norite nukreipti skambučius, nurodykite numerį ir pasirinkite ar pageidaujate, kad jūsų skambučiai būtų įrašomi. Kai baigsite, paspauskite apačioje esantį Pridėti mygtuką. 

Domina, ką dar galite nuveikti su LiveAgent? Peržiūrėkite mūsų žemiau pateiktą pristatomąjį vaizdo įrašą ir pamatykite visus mūsų siūlomus įrankius, kurie padės pagerinti jūsų pagalbos tarnybą.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra "Vonage"?

"Vonage" yra API platforma, kuri yra "Vonage" dalis. 

Kokia yra "Vonage" integravimo į LiveAgent nauda?

"Vonage" VoIP integracija verslui suteikia keletą naudų, tokių kaip mažesni kaštai, geresnis klientų aptarnavimas ir keli telefono numeriai.

Kiek kainuoja "Vonage"?

"Vonage" veikia individualiai. Taigi, jei jus domina jų kainodara, siūlome apsilankyti jų svetainėje. Tačiau LiveAgent netaiko jokių papildomų mokesčių už "Vonage" integraciją.

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai