„Adobe Business Catalyst“

Jei norite patalpinti „LiveAgent“ tiesioginio pokalbio mygtuką savo „Adobe Business Catalyst“ svetainėje, tiesiog vadovaukitės žemiau esančiu integravimo vadovu arba peržiūrėkite pateiktą „YouTube“ vaizdo įrašą.

https://www.youtube.com/watch?v=3SPhNewzbuE
  • Pirmasis žingsnis yra sukurti ir pritaikyti savo poreikiams naują pokalbio mygtuką „LiveAgent“ skydelyje. Nukopijuokite jo HTML kodą (Ctrl+C) į iškarpinę (clipboard).
  • Eikite į „Adobe Business Catalyst“ prietaisų skydelį, o tada į svetainės nustatymus ir spustelėkite Puslapiai. Apatiniame dešiniajame kampe pasirinkite Redaguoti. Dabar spustelėkite HTML ir slinkite į puslapio apačią. Įklijuokite tiesioginio pokalbio HTML kodą tiesiai virš
  • Eikite į savo tinklalapį, atnaujinkite jį ir pokalbio mygtukas yra paruoštas.

Kodėl rinktis „Adobe Business Catalyst“?

„Adobe Business Catalyst“ yra „viskas viename“ verslo svetainė ir internetinės rinkodaros sprendimas, sukurtas žiniatinklio dizaineriams. Naudotis šia platforma galite ir neturėdami programavimo žinių. Įmanoma sukurti viską – nuo nuostabių svetainių iki galingų internetinių parduotuvių ar minimalistinių svetainių, skirtų potencialiems klientams pritraukti.

Kaip galima tai naudoti?

„LiveAgent“ „Adobe Business Catalyst“ integracija leidžia „Adobe Business Catalyst“ svetainėje patalpinti tiesioginio pokalbio mygtuką.

Frequently asked questions

Kas yra „Adobe Business Catalyst“?

„Adobe Business Catalyst“ yra turinio valdymo programinė įranga, sukurta 2003 m., kurios tikslas - padėti klientams sukurti stiprius internetinius verslus.

Kaip galima integruoti tiesioginio pokalbio mygtuką į „Adobe Business Catalyst“ svetainę?

1. Sukurkite tiesioginio pokalbio mygtuką „LiveAgent“

2. Nukopijuokite HTML kodą ir įklijuokite jį „Adobe Business Catalyst“ svetainėje

Jei norite gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite šį trumpą vaizdo įrašą .

 

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai