Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

„Zapier“

„Zapier“ yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip prijungti, integruoti ar sujungti į vieną dvi ar daugiau skirtingų funkcijų turinčių programų į vieną. Jis veikia paprastai ir gali sujungti daugumą programų. „Zapier“ veikia kartu su vietinėmis „LiveAgent“ integracijomis.

„Zapier“ leidžia integruoti daugybę programų, integracijų ir programinės įrangos su „LiveAgent“, kad būtų užtikrinta sklandi darbo patirtis. „LiveAgent“ integruojasi su daugybe jų, kad visi rastų tai, ko reikia darbo eigai paspartinti.

Šios integracijos skirtos paspartinti jūsų darbo eigą ir sujungti pagalbos tarnybą su kitomis programomis, kad būtų užtikrintas sklandus darbas. Tai reiškia, kad jums nereikia keisti programinės įrangos, nes gausite pranešimus savo informacijos suvestinėje ir galėsite sekti svarbius atnaujinimus.

Pavyzdys: Alisa yra pagalbos tarnybos vadovė ir nori sekti savo komandos pažangą atliekant įvairias užduotis su bendradarbiavimo įrankiu. Tačiau ji taip pat turi sutelkti dėmesį į nuolat gaunamų bilietų sprendimą. Alisa naudoja „LiveAgent“ klientų aptarnavimui, o „ProjectManager.com“ – kurdama ir tikrindama savo komandos užduotis. Alisa naudoja „Zapier“, kad sujungtų abi programas ir galėtų stebėti „ProjectManager.com“ užduotis savo „LiveAgent“ paskyros informacijos suvestinėje.

Pažvelkite į „LiveAgent“ integracijų sąrašą ir raskite tas, kurias norite prijungti.

Need a tool for email marketing?

Look no further! LiveAgent can do it all -- whether it’s streamlining emails, creating email templates, or keeping you organized. Try it today for free.

Start free 14-day trial

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai