Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Užrašai

Užrašai yra naudinga funkcija visiems agentams, norintiems geriau tvarkyti bilietus ir užsirašyti priminimus apie konkrečius bilietus ar klientus.

„LiveAgent“ suteikia jums galimybę prie bilieto pridėti asmeninių užrašų, kuriuos mato tik agentai, o ne bilieto prašytojas ar kiti galutiniai vartotojai, kurie galėjo būti pažymėti biliete. Tai leidžia jums pasidalinti pažanga viduje arba užregistruoti naujinius, kurie gali praversti ateityje. Jūs netgi galite perduoti bilietą su vidiniu užrašu kitam agentui.

Pavyzdys

Jūsų klientas paaiškino problemą šešiais ilgais el. laiškais. Galite apibendrinti šią problemą užrašuose ir perduoti programuotojams, kurie jos imsis ir išspręs. Jie neprivalo perskaityti visų kliento el. laiškų (tai sugaišintų laiką); jiems pakanka jūsų problemos santraukos pridėtoje pastaboje.

Need a reminder? Use a note!

Create private notes and use them as reminders for yourself or your colleagues. Try it today for free. No credit card required.

Start free 14-day trial

Žinių bazės resursai

Sužinoti daugiau

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai