• Funkcijos
  • Mobilios klientų aptarnavimo programos

Mobilios klientų aptarnavimo programos

Mobiliosios programėlės (vadinamosios „apps“)  yra kompiuterių programinė įranga arba programinės įrangos apps’ai, skirtos mobiliesiems įrenginiams. „LiveAgent“ sukūrė mobilias pagalbos tarnybų programas, kad galėtų palaikyti ryšį su klientais, net jei esate kelyje arba tiesiog toli nuo kompiuterio. Tiesiog atsisiųskite, nustatykite ir nedelsdami pradėkite atsakinėti į klientų užklausas. Kadangi „LiveAgent“ nori tai suteikti šią galimybę visiems savo klientams, „LiveAgent“ programėlę sukūrėme tiek „Android“, tiek „iOS“ mobiliosioms operacinėms sistemoms.

Kiek kainuoja „LiveAgent“ programėlė?

Kiekviena įmonė turi skirtingus poreikius, tad „LiveAgent“ siūlo keletą prenumeratų.

Trys „LiveAgent“ siūlomos prenumeratos yra:

  • Prenumerata Bilietas už 15 $ agentui.
  • Prenumerata Bilietas + Pokalbis už 29 $ agentui.
  • Viskas įskaičiuota už 39 $ agentui.

Kiekviena prenumerata suteikia skirtingas funkcijas. Kai kurias galima įsigyti už papildomą mokestį, tačiau „Android“ ir „iOS“ sistemoms skirtos mobiliosios pagalbos tarnybos programėlės yra įtrauktos į kiekvieną prenumeratą be jokių papildomų mokesčių. Kiekvieną „LiveAgent“ prenumeratą galima išbandyti nemokamai 14 dienų. Jei vis dar nesate tikri, susikurkite ir išbandykite mūsų nemokamą paskyrą. Tačiau atminkite, kad ji turi apribojimų.

Jei norite sužinoti apie kiekvienos prenumeratos funkcijų sąrašą, apsilankykite kainorašyje.

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

Mobiliųjų pagalbos tarnybos programėlių apžvalga

„Android“

mobilioji pagalbos tarnyba – „Android“ – „LiveAgent“

„Android“ yra mobilioji operacinė sistema, kuri yra atviro kodo programinė įranga, skirta mobiliesiems įrenginiams. Pasirinkite prenumeratą ir paruoškite savo „LiveAgent“. Po to tiesiog atsisiųskite programėlę ir patogiai išspręskite bilietus už biuro ribų. Būkite visada pasiekiami savo klientams ir, jei reikia, padėkite kolegoms. Net ir kelyje!

Jei norite sužinoti daugiau, skaitykite „LiveAgent“ – „Android“.

„iOS“

mobilioji pagalbos tarnyba – „iOS“ – „LiveAgent“

„iOS“ yra mobilioji operacinė sistema, sukurta tik „Apple“ produktams. Šioje sistemoje taip pat siūloma „LiveAgent“ programėlė. „iOS“ sistemai taikoma tas pats – pirmiausia užsiregistruokite ir paruoškite savo paskyrą. Po to tiesiog atsisiųskite programėlę ir patogiai spręskite bilietus būdami bet kur. Įsivaizduokite, kad jūsų įmonė susidūrė su pertekliniu klientų srautu, o jūs ne biure, todėl negalite padėti. Su šia programėle galite tiesiog prisijungti, pasirinkti skyrių ir pradėti atsakinėti į pokalbius.

Jei norite sužinoti daugiau, skaitykite „LiveAgent“ – „iOS“.

Mobilios klientų aptarnavimo programos
Mobilios klientų aptarnavimo programos

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai