Pardavimų automatizavimas

Kas yra pardavimų automatizavimas?

Pardavimų automatizavimas naudoja sistemą, kuri leidžia sumažinti pasikartojančių pardavimo užduočių / procesų skaičių. Dėl to jūsų komanda turės daugiau laiko sutelkti dėmesį ir užbaigti daugiau pardavimų. 

Kokias pardavimo užduotis / procesus galima automatizuoti?

  • Tolesnio pasiteiravimo laiškus el. paštu
  • Naujų komandos narių mokymus
  • Mokėjimo / sąskaitos faktūros priminimus

Kokie yra pardavimų automatizavimo privalumai?

Pardavimų automatizavimo privalumai:

Didesnis produktyvumas

Kad verslas būtų sėkmingas, turite veiksmingai ir efektyviai valdyti savo laiką. Tai susiję su jūsų darbuotojų kasdienėmis užduotimis ir darbo eiga. Pardavimų automatizavimas leidžia per dieną nudirbti daugiau, nes nebereikia atlikti pasikartojančių užduočių.

Kontroliuojamos darbo eigos

Kontroliuojamos darbo eigos leidžia jūsų įmonei sukurti sėkmingą potencialių klientų puoselėjimo procesą. Be to, jos užtikrina, kad kiekvienas potencialus klientas pereitų tinkamą pardavimo procesą. Automatizuodami konkrečias darbo eigas, galite užtikrinti kokybišką produkto / paslaugos pardavimo patirtį kiekvienam potencialiam pirkėjui, o tai padeda jūsų įmonei pasiekti nustatytus KPI. 

Prekės ženklo nuoseklumas

Pasikartojančios pardavimo užduotys, pavyzdžiui, tolesnio pasiteiravimo el. laiškų siuntimas, gali būti nuobodžios ir varginančios. Dažnai atsitinka taip, kad atliekant pasikartojančias užduotis suprastėja darbo kokybė arba padaroma klaidų. Kaip visi žinome, monotoniškos žinutės ilgainiui gali pakenkti jūsų verslui. Tačiau apie savo prekės ženklo įvaizdį turėtumėte teikti nuoseklią mintį. Jei kiekvienam klientui pateiksite skirtingą prekės ženklo įvaizdį, tai gali klaidinti ir pakenkti jūsų prekės ženklui. Taigi, pardavimo el. pašto automatizavimas gali būti puikus būdas nuosekliai pristatyti savo prekės ženklą, kad klientai jus suvoktų ir įsimintų tuo kampu, kuriuo jūsų prekės ženklą stengiamasi pavaizduoti.

Efektyvus išteklių naudojimas

Pardavimų automatizavimo pagalba didina našumą be papildomų darbuotojų samdymo. Papildomus išteklius galėsite efektyviai panaudoti savo produktui / paslaugai tobulinti. Deja, daugelis įmonių savo išteklius naudoja neefektyviai, ypač tada, kai jiems sekasi. Nepamirškite, kad jūsų verslas visada gali pasaugoti šiuos išteklius blogesniems laikams arba galite juos panaudoti dar didesniam savo prekės ženklo puoselėjimui.

Lengvas įsitraukimo į darbą procesas

Automatizuoti pardavimų procesai gali padėti naujiems darbuotojams efektyviai įgauti pagreitį. Automatizuotos ir kontroliuojamos darbo eigos / užduotys, pavyzdžiui, iš anksto parašyti el. laiškai / žinutės, leidžia naujiems darbuotojams lengviau suprasti prekės ženklo demonstruojamą kokybę.

Padidėjęs pelnas

Galiausiai, supaprastintos darbo eigos ir automatizuotos užduotys reiškia didesnes pajamas, nes jūsų komanda dirba efektyviau ir naudojate automatizuotą pardavimo eigą.

Papildomas patarimas

Automatizavimas yra puikus būdas pagerinti kasdienį pardavimo skyriaus darbo procesą ir produktyvumą. Tačiau per didelis automatizavimo mastas gali duoti priešingų rezultatų. Jei jūsų įmonė bandys automatizuoti daugumą užduočių, pranešimai gali tapti robotizuoti ir beasmeniai, o tai klientai gali pastebėti beveik iš karto. Dėl to gali sumažėti konversijų rodikliai ir net nukentėti jūsų prekės ženklo reputacija. Tačiau jei į pardavimo eigos procesą sumaniai integruosite automatizavimą, galėsite pakelti savo verslą į kitą lygį. Svarbiausia įsitikinti, kad pridedate mažų asmeninių akcentų, pavyzdžiui, kreipiatės asmeniniu kliento vardu.

Kaip „LiveAgent“ gali automatizuoti kai kuriuos jūsų pardavimo procesus?

El. pašto šablonai

El. laiškų šablonai – tai „LiveAgent“ funkcija, leidžianti kurti visiems jūsų kontaktams tinkamus universalius el. laiškus pvz., užmiršto slaptažodžio arba tolesnio pasiteiravimo. Dar daugiau, „LiveAgent“ leidžia automatizuoti šiuos el. laiškus pagal jūsų taisykles ir suasmeninti juos pagal jūsų CRM informaciją. Be to, agentai gali lengvai redaguoti el. laiškus, nes yra integruotas „ką matai, tą gauni“ redaktorius, arba, jei pageidaujate, el. laiškus galite formatuoti HTML formatu.

Reikia pagalbos kuriant el. pašto šablonus? Peržiūrėkite mūsų nemokamų pardavimo el. laiškų šablonų idėjas.

Taisyklės

Taisyklės automatizuoja darbo eigą pagal SLA, laiko ir veiksmų taisykles. „LiveAgent“ suteikia šią funkciją, kad jūsų agentai galėtų sutelkti dėmesį į svarbesnes užduotis.

Pardavimų automatizavimo pavyzdys

Taisyklės leidžia automatizuoti sukurtus el. pašto šablonus. Pavyzdžiui, jei norite siųsti tolesnio pardavimų pasiteiravimo laiškus tam tikru laiku, tai galite padaryti nustatę laiko taisyklę „LiveAgent“ programoje. 

CRM

CRM yra santrumpa, reiškianti ryšių su klientais valdymą. „LiveAgent“ siūlo CRM integraciją, kad būtų pagerintas klientų aptarnavimas ir pardavimų ryšiai. Kadangi visi klientų duomenys yra vienoje vietoje, tampa lengviau bendrauti bei automatizuoti varginančius procesus. Pavyzdžiui, kurdami tolesnio pasiteiravimo pardavimų el. laiškų šablonus, galite lengvai suasmeninti pranešimus į kiekvieną klientą kreipdamiesi jo vardu.

Dar nežinote, kas yra „LiveAgent“?

„LiveAgent“ – tai daug funkcijų turintis klientų aptarnavimo skyriaus sprendimas, kuris stebi, automatizuoja ir teikia ataskaitas. Sistema visa gaunamas žinutes surenka į vieną sąsają, todėl darbuotojams nereikia kaitalioti soc. tinklų platformų, kad atsakytų į visas užklausas kiekvienoje jų atskirai. Ji perkelia klientų užklausas iš tokių medijos priemonių, kaip el. paštas, „Instagram“, „Facebook“, „Viber“, forumas ir kt. Be to, ji teikia klientų aptarnavimo automatizavimo funkcijas, pavyzdžiui, automatinį bilietų paskirstymąIVR, arba automatinį perskambinimą.

Ready to try LiveAgent?

Try out LiveAgent for free and take your customer service and sales to the next level.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Grįžti į Akademiją Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.