Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Akademija
  • Pagalbos centro reikalavimai programinei įrangai

Pagalbos centro reikalavimai programinei įrangai

Pagalbos centro programinė įranga paprastai gali būti suskirstyta į skirtingus tipus, atsižvelgiant į diegimo metodą, tikslinės auditorijos dydį ir šaltinio kodo prieinamumą. Yra 5 tipai: žiniatinklio pagalbos centras, debesijos pagrindu veikiantis pagalbos tcentras, vietinis pagalbos centras, įmonės pagalbos centras ir atvirojo kodo pagalbos centras. Kiekvienas įrangos tipas siūlo tam tikrą funkcijų rinkinį ir turi tam tikrų privalumų bei trūkumų.

Pagalbos centro programinės įrangos tipai

Žiniatinklio pagalbos centras

Žiniatinklio pagalbos centro programinė įranga gali būti debesijos pagrindu arba programinė įranga kaip paslauga (SaaS). Ji talpinamas paties pardavėjo serveryje. Po to įmonės gali išsinuomoti įrankį, kad galėtų pasiekti ir naudoti žiniatinklio naršyklėje (pardavėjo svetainėje) arba vietoje įdiegtoje darbalaukio/mobiliojo telefono programoje. Klientai užsisako paslaugą už mėnesinį arba metinį mokestį. Paprastai jis apima nuolatinę techninę pagalbą, techninę priežiūrą ir sistemos atnaujinimą, taip pat duomenų atsarginę kopiją.

Žiniatinklio pagalbos centrams visada reikalingas interneto ryšys. Priešingu atveju negalėsite peržiūrėti ir atnaujinti bilietų. Daugelis mažų ir vidutinių įmonių naudojasi tokio tipo pagalbos centru. Tai yra dėl to, kad įmonėje nėra IT komandos, taip pat dėl lengvo diegimo ir lanksčių mokėjimo galimybių. Visgi daugelis pardavėjų gali išplėsti savo pasiūlymus įmonės lygio funkcijomis, kad galėtų patenkinti didelių įmonių poreikius.

Debesijos pagrindu veikiantis pagalbos centras

pagalbos-centro-reikalavimai-programinei-įrangai

Debesija pagrįsti pagalbos centrai yra panašūs į žiniatinklio programas veikimo pagrindu ir duomenų saugojimu nuotoliniuose serveriuose. Tačiau žiniatinklio bilietų sistemos veikia tik pardavėjo serveriuose, o debesija pagrįsti pagalbos centrai gali būti talpinami keliuose replikuotuose serveriuose, kuriuos valdo trečiųjų šalių teikėjai.

Skirtingai nuo žiniatinklio programų, debesija pagrįsti pagalbos centrai pirmiausia naudoja interneto ryšį duomenims įkelti ir atsisiųsti. Be to, vartotojai gali gauti prieigą prie duomenų net ir neprisijungę. Paprastai jie pasižymi dideliu lankstumu, todėl galite įdiegti už mažą kainą, turėdami mažai arba visai neturėdami IT žinių.

Vietinis pagalbos centras

Vietinis pagalbos centras taip pat žinomas kaip savarankiškas pagalbos centras. Tai licencijuota patentuota programinė įranga, kuri yra priglobta vietiniame kliento serveryje. Naudojančios vietinę įrangą įmonės turi savo pagalbos skyrių, todėl gali visiškai kontroliuoti duomenų saugumą ir informacijos privatumą. Norint įsigyti įrankį, reikalingas vienkartinis mokėjimas, tačiau už programinės įrangos atnaujinimą gali prireikti papildomo mokesčio.

Tokio tipo pagalbos centras paprastai reikalauja didelių investicijų ir dažniausiai naudojamas įmonės lygio organizacijose, turinčiose vidines IT komandas. Jie patys gali valdyti diegimą, priežiūrą ir atnaujinimus. Įmonės gali lengvai tinkinti ir integruoti vietinį pagalbos centrą su kitomis verslo sistemomis.

Įmonės pagalbos centras

Įmonių pagalbos centrai turi sudėtingiausią struktūrą iš visų tipų pagalbos centro bilietų sistemų. Tai yra daug funkcijų turintys sprendimai, kuriuose gali būti daug sudėtingų modulių. Pavyzdžiui, IT turto valdymas, paskyros valdymas, paslaugų užklausų vykdymas ir apklausų valdymas.

Įmonės pagalbos centro sistemos gali ne tik pasiūlyti patikimą klientų aptarnavimą, bet ir pagerinti bendrą organizacijos efektyvumą, teikdamos individualiems poreikiams pilnai pritaikomus įrankius, padedančius palaikyti ryšį tarp padalinių organizacijoje. Todėl jie geriausiai tinka didelėms, dažniausiai pasaulinėms, organizacijoms. Taip yra dėl to, kad jiems reikalingas tiek vidinių komandų, tiek išorinių klientų aptarnavimas.

Atvirojo kodo pagalbos centras

Priešingai nei licencijuoti sprendimai, atviro kodo pagalbos centrai suteikia įmonėms pilną prieigą prie programinės įrangos šaltinio kodo. Taigi įrankį galima modifikuoti ir patobulinti, o ne tik pridėti integracijų ir įskiepių. Tai leidžia įmonėms pilnai keisti sistemą, kad ji atitiktų konkrečius verslo poreikius.

Atvirojo kodo pagalbos centrai yra prieinami nemokamai, tačiau pardavėjai dažniausiai siūlo mokamas funkcijas ir paslaugas. Pavyzdžiui, programinės įrangos sąranka, integravimas, mokymai, specialus aptarnavimas ir t.t. Tokio tipo IT pagalbos centrui dažniausiai teikia pirmenybę organizacijos, turinčios vidines IT komandas su programavimo galimybėmis.

Kaip pasirinkti tinkamą programinę įrangą – reikalavimai pagalbos centrui

Į kokius pagrindinius veiksnius reikia atsižvelgti renkantis pagalbos centro sistemos tiekėją savo verslui? Daugybė rinkoje siūlomų pasirinkimų gali apsunkinti sprendimų priėmimo procesą, kai pasirenkamas tinkamiausias sprendimas, kuris geriausiai atitiks jūsų organizacijos poreikius. Galite apibrėžti pagalbos centro reikalavimus programinei įrangai atsakydami į šiuos pagrindinius klausimus:

Pagalbos centro tipai

Kokia pagalbos centro sistema geriausiai tinka jūsų verslo tipui ir dydžiui?

Funkcijų sąrašas

Ar ieškote įrankio su pagrindinių funkcijų rinkiniu arba išplėstinėmis funkcijomis? Kokios yra būtinos ir „malonu turėti“ funkcijos?

https://www.youtube.com/watch?v=UFcJo3fZ0uo&t=534s

Diegimas

Ar jūsų organizacijai pagal įstatymą leidžiama naudoti debesyje esančią programinę įrangą? Ar galite priglobti programą savo įmonėje?

Naudojimo lengvumas

Kaip lengvai galima naudoti įrankį? Ar visi gali juo naudotis be jokių techninių įgūdžių?

Integracijos parinktys

Ar programinę įrangą galima lengvai integruoti su kitais verslo įrankiais (CRM), kuriuos šiuo metu naudojate?

Saugumas

Ar įrankis teikia saugos funkcijas, pvz., duomenų šifravimą ir prieigos leidimus, kad apsaugotų įmonės ir klientų informaciją?

Augimas:

Ar programinę įrangą galima keisti būsimam verslo augimui? Ar galite pridėti daugiau funkcijų, modulių, daugiau agentų ir ilgainiui atsakyti į daugiau bilietų?

Galimybė naudoti daugelį kalbų

Ar įrankis palaiko įvairias kalbas (jei jūsų verslas veikia visame pasaulyje)?

Kainos

Ar pradinės išlaidos arba periodinės paslaugos prenumeratos kaina atitinka jūsų įmonės biudžetą?

Klientų aptarnavimas

Ar pardavėjas teikia greitą, kompetentingą ir patikimą klientų aptarnavimą iškilus problemoms?

Apibendrinimas

Atrinkę potencialius pardavėjus, atitinkančius jūsų pagalbos centro reikalavimus, galite užsiregistruoti bandomajai versijai ir išbandyti kiekvieną pagalbos centro įrangą, kad pamatytumėte, kaip ji veikia.

Dauguma IT pagalbos centro programinės įrangos tiekėjų siūlo nemokamas bandomąsias versijas su visomis turimomis funkcijomis. Kadangi jūsų klientų aptarnavimo komanda jį naudos kiekvieną dieną, įrankis turi būti patogus ir lengvas naudoti.

Programinės įrangos išbandymas prieš priimant galutinį sprendimą dėl pirkimo yra labai svarbus siekiant užtikrinti, kad įdiegtumėte veiksmingą klientų aptarnavimo įrangą ir gautumėte didžiausią naudą už savo investiciją.

Atraskite patys

Žinios yra svarbios, bet tik tada, kai jos panaudojamos praktiškai. Išbandykite viską mūsų akademijoje, esančioje „LiveAgent“.

https://www.youtube.com/watch?v=hESlAVnF8G4

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

FREE TRIAL
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kas yra vietinis pagalbos centras?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Vietinis pagalbos centras taip pat žinomas kaip savarankiškas pagalbos centras. Tai licencijuota patentuota programinė įranga, kuri yra priglobta vietiniame kliento serveryje. Naudojančios vietinę įrangą įmonės turi savo pagalbos skyrių, todėl gali visiškai kontroliuoti duomenų saugumą ir informacijos privatumą.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip pasirinkti tinkamą pagalbos centro programinę įrangą savo įmonei?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Programinės įrangos išbandymas prieš priimant galutinį sprendimą dėl pirkimo yra labai svarbus siekiant užtikrinti, kad įdiegtumėte veiksmingą klientų aptarnavimo įrangą ir gautumėte didžiausią naudą už savo investiciją.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas yra atviro kodo pagalbos centras?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Įrankį galima modifikuoti ir patobulinti, o ne tik pridėti integracijų ir įskiepių. Tai leidžia įmonėms pilnai keisti sistemą, kad ji atitiktų konkrečius verslo poreikius.” } }] }
Grįžti į Akademiją Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.