Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

 • Akademija
 • Kaip gauti geresnį klientų aptarnavimą

Kaip gauti geresnį klientų aptarnavimą

Klientų aptarnavimas dažnai gali būti gana varginantis vartotojams. Kai kurios įmonės yra draugiškesnės klientams ir stengiasi iš visų jėgų teikti puikias paslaugas, o kitoms nelabai rūpi įtikti savo klientams. Jei jūsų bandymai patiems išspręsti problemą yra nesėkmingi, skambinti klientų aptarnavimo tarnybai yra neišvengiama. Vadovaukitės toliau pateiktais patarimais, kad jūsų patirtis būtų kuo sklandesnė ir be streso.

1 žingsnis. Kaip gauti geresnį klientų aptarnavimą – pasiruošimas

 • Paieškokite daugiau informacijos apie problemą problemą ir ką galima padaryti, kad ją išspręsti.
 • Jei nemėgstate skambinti, apsilankykite įmonės svetainėje ir išbandykite savitarnos galimybes, pvz., DUK puslapį, pagalbos vadovus, vaizdo įrašus arba aptarnavimą tiesioginiu pokalbiu internete.
 • Skirkite pakankamai laiko naršyti telefonų medžio parinktis ir palaukite, kol galėsite kalbėtis su tikru asmeniu.
 • Atminkite, kad kartais galėsite tiesiogiai susisiekti su klientų aptarnavimo atstovu, jei paspausite „0“.
 • Įsitikinkite, kad skambinate ramioje aplinkoje, be trikdžių ir triukšmo, kurioje galite gerai girdėti aptarnavimo agentą.
 • Tiksliai apsispręskite, ko norite paklausti, būkite pasirengę iki galo paaiškinti savo problemą ir aiškiai įsivaizduokite, koks sprendimas jus tenkintų.
 • Būkite pasirengę pateikti visą reikalingą informaciją, pvz., informaciją, susijusią su jūsų sąskaita ar operacija, arba bilieto numerį, jei skambinote anksčiau.

2 veiksmas. Kaip kalbėti su klientų aptarnavimo atstovais

Būkite mandagūs, kantrūs ir kalbėkite draugišku tonu

Mandagumas ir draugiškumas gali jums pasitarnauti, kai kitoje telefono pusėje yra agentas, kuriam dažniausiai per savo darbo pamainą tenka susidurti su nusivylusiais ir nemandagiais skambinančiaisiais. Tai apima ne tik kai kuriuos pagrindinius dalykus, pavyzdžiui, nerėkti ar nesikeikti, bet ir pretenzijų nereiškimą asmeniui, kuris asmeniškai nesukėlė jūsų problemos. Jei švaistysitės įžeidimais, mažiau tikėtina, kad agentas norės padėti.

Paaiškinkite savo problemą, bet ne visą savo gyvenimo istorijos

Problemos išdėstymas yra svarbiausia pokalbio dalis. Aiškiai ir glaustai paaiškinkite, įtraukite konkrečių detalių ir nedarykite prielaidų apie tai, ką agentas žino ar ko nežino. Tačiau ilga istorija apie tai, kas buvo prieš tai ir kiek nusivylimo jums sukėlė problema, yra visiškai nereikalinga ir nepadės greitai visko išspręsti.

Suvokite klientų aptarnavimo darbuotojo ribas

Atminkite, kad klientų aptarnavimo agentai yra tik įmonės atstovai, o ne savininkai. Jie turi savo ribas ir ne visada gali patenkinti jūsų prašymus, kartais tiesiog todėl, kad neturi įrankių ar įgaliojimų atlikti tam tikrus veiksmus, net jei to nori. Daugeliu atvejų jie turi laikytis griežtų taisyklių ir įmonės politikos ir to neleidžiama keisti padarant jums išimtį. Taip pat akivaizdu, kad jie negali praleisti valandų nagrinėdami tik jūsų problemą, nes paprastai turi laikytis vidutinio atsako laiko reikalavimų.

Jei reikia, perduokite problemą vadovui

Prieš tai darydami, pabandykite paskambinti dar kartą. Jums gali pasisekti pasikalbėti su daugiau išmanančiu agentu. Jei viskas klostosi ne taip, kaip norite, o jūsų problema lieka neišspręsta, nebijokite paprašyti pasikalbėti su agento vadovu ar vadybininku. Tame nėra nieko blogo, jei nesate grubus, agresyvus ir išlaikote draugišką požiūrį. Labai dažnai šie atstovai, skirtingai nei pirmieji agentai, turi teisę daryti tam tikras įmonės politikos išimtis. Tai reiškia, kad jie gali būti daug naudingesni sprendžiant sudėtingas problemas.

Gaukite išsamią informaciją apie aptarnavimo agentą

Kai skambutis baigtas, tai ne visada reiškia, kad išsprendėte savo problemą. Gali būti, kad vėliau reikės prie jos grįžti. Mandagiai paprašykite agento vardo ir bilieto numerio. Ši informacija gali būti naudinga, jei vėl tektų skambinti dėl tos pačios problemos. Šie skambučiai vyks sklandžiau, jei tiesiogiai nurodysite bilieto numerį ir atstovo, su kuriuo kalbėjotės paskutinį kartą, vardą ir pavardę.

Jei visa kita nepavyksta, eikite į socialinius tinklus

Jei vis tiek nesiseka, bet esate pasiryžę nepasiduoti, galite viešai paskelbti apie savo problemą socialiniame tinkle. Išbandykite „Twitter“ arba „Facebook“. Daugelis įmonių dalyvauja socialinėje erdvėje ir stebi savo prekės ženklo paminėjimus, kad laiku reaguotų į klientų skundus ir išlaikytų savo internetinę reputaciją. Kai kurie netgi turi atskiras „Twitter“ paskyras, skirtas tik klientų aptarnavimui. Bendraudami su įmonėmis nepamirškite nevartoti necenzūrinių žodžių, nes kai kurie prekės ženklai turi politiką, kuri neleidžia jiems reaguoti į įžeidžiančias „Twitter“ žinutes.

Pagrindiniai etiketo patarimai, kurių reikia laikytis kalbantis su aptarnavimo agentais

 • Geros manieros yra labai svarbios. Visada pradėkite pokalbį pasisveikinimu ir užbaikite atsisveikinimu.
 • Kalbėkite aiškiai, lėtai ir tinkamu balso tonu. Nebūkite pernelyg nerimastingas, agresyvus ar įkyrus.
 • Niekada nevartokite įžeidžiančios kalbos, kad ir koks esate nusivylęs. Tai tik sumažins jūsų galimybes gauti kokybišką pagalbą.
 • Atminkite, kad jei įžeidinėjate, šaukiate ar fiziškai grasinate, agentams gali būti leista padėti ragelį. Kai kurios įmonės rimtus pažeidėjus net įtraukia į juodąjį sąrašą.
 • Nepertraukite. Labai dažnai klientų aptarnavimo atstovai turi konkrečius scenarijus, kuriuos turi jums perskaityti.
 • „Prašau“ ir „ačiū“ yra žodžiai, galintys pakeisti visą pokalbio toną – naudokite juos dažnai.
 • Nepamirškite, kad klientų aptarnavimo agentai taip pat yra žmonės ir jų darbas kelia didesnį stresą, nei galėtumėte pagalvoti. Elkitės su jais pagarbiai, jie to nusipelnė!

Deja, bendraudami su klientų aptarnavimo atstovais ne visada turėsite puikią patirtį, tačiau atsižvelgę ​​į šiuos paprastus dalykus dažniausiai gausite kokybišką klientų aptarnavimą.

Jei norite sužinoti daugiau, peržiūrėkite mūsų straipsnį apie bendravimą su klientais.

Atraskite patys

Žinios yra svarbios, bet tik tada, kai jos panaudojamos praktiškai. Išbandykite viską mūsų akademijoje, esančioje „LiveAgent“.

https://www.youtube.com/watch?v=hESlAVnF8G4

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

FREE TRIAL
Grįžti į Akademiją Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.